Sennik Kurier

  Kurier w snach jest znakiem oczekiwania na ważne informacje bądź przesyłkę, która może nie nadejść się na czas. Jest także zapowiedzią ciekawego spotkania. Sen o kurierze stanowi również przesłanie, aby przestać szufladkować innych ludzi oraz poddawać ich ocenie bez uprzedniej rozmowy oraz dokładnej analizy ludzkich zachowań.
  Widok kuriera we śnie oznacza, że próba oceny wydarzeń z przeszłości nie powiedzie się, będziesz musiał przez to rozważyć wprowadzenie w przyszłości poważnych zmian w swoim życiu. W innym znaczeniu sen oznacza, że zdobędziesz cenną informację, która odwróci Twoją złą passę. Jeśli widzisz kuriera z przesyłką, spodziewaj się nieoczekiwanych gości.
  Zamawianie kuriera w marzeniach sennych to znak, że ktoś poprosi Cię o wykonanie pewnej przysługi, lecz nie za darmo. Jeśli to uczynisz, w przyszłości będziesz mógł liczyć na solidną rekompensatę ze strony osoby, która poprosiła Cię o pomoc. Tego typu sen może również wieszczyć przypływ pieniędzy.
  Kiedy śnisz, że widzisz wielu kurierów dostarczających paczki, wówczas jest to oznaką, że Twój bagaż z przeszłości z czasem stanie się coraz cięższy. Jeśli pragniesz pozbyć się problemów, które Ci doskwierają, lepiej pracuj ciężko i regularnie dziel się swoimi obowiązkami z najbliższymi.
  Jeśli czekasz na przesyłkę od kuriera, to ktoś powierzy ci swą tajemnicę i będzie żądał czegoś w zamian. W innym znaczeniu sen oznacza, że stracisz energię, która od pewnego czasu motywowała Cię do podejmowania odważnych działań. Utrata charyzmy i werwy do pracy sprawi, że w przyszłości na pewien czas możesz utracić swój status materialny.
  Jeśli odbierasz paczkę od kuriera, wówczas taki sen oznacza, że pojawią się przed Tobą nowe możliwości, które sprawią, że wkroczysz na nowe, wcześniej nieznane terytorium.
  Gdy kurier do Ciebie nie dociera, wówczas sen świadczy o tym, że powinieneś jak najszybciej uporządkować pewną sferę swojego życia. W innym wypadku jest to oznaką, że ogarnie Cię chaos, a Twoja egzystencja będzie pozbawiona sensu dotychczasowego istnienia.
  Gdy kurier zostawia Ci paczkę pod drzwiami to według sennika będzie Ci bardzo trudno sprostać obowiązkom, które ktoś na Ciebie nałoży. Twoja sytuacja może się zmienić jedynie wtedy, kiedy uchylisz rąbka tajemnicy i podzielisz się z innymi swoimi problemami.
  Jeśli śnisz, że jesteś kurierem, poznasz interesującą osobę, która pokaże Ci życie, którego nie znałeś do tej pory. Sen może stanowić także zapowiedź, że będziesz mieć miłych, lecz niezapowiedzianych gości.
  Rozmowa z kurierem w marzeniach sennych zapowiedź, że poznasz wielu ludzi bądź będziesz się wstydzić niektórych działań ze swojej przeszłości. Niebawem może okazać się jednak, że nic z nimi nie zrobisz, zatem lepiej o nich zapomnij, tak jak gdyby nigdy wcześniej nie miały one miejsca.