Kulig

Kulig pojawiający się we śnie jest zapowiedzią dobrej zabawy oraz radosnych spotkań w przemiłej atmosferze. Razem z bliskimi spędzisz wiele czasu na świeżym powietrzu snując plany na przyszłość.

Sennik kulig

Jeśli śnisz, że widzisz kulig z bliska, wówczas odwiedzisz kogoś, kto długo na Ciebie czekał, co wpłynie na poprawę wzajemnych relacji.

Kiedy widzisz kulig z oddali, Twój sen może oznaczać, że spotkasz na swojej drodze osobę z dawnych lat. Będzie ona miała duży wpływ na Twoją przyszłość.

Sen, w którym prowadzisz pojazd, który ciągnie kulig, oznacza, że pragniesz stać się liderem mającym władzę na innymi. Uważaj, aby nie odsunąć od siebie ludzi, którzy do tej pory odgrywali ważne role w Twoim życiu.

Jeśli jesteś organizatorem kuligu, to znak, że poprawisz swoją reputację, przez co inni zaczną mieć o Tobie dobre zdanie.

Kiedy śnisz, że kulig się przewrócił, wówczas oznacza to, że w Twoim życiu nastąpi duży przewrót. Upłynie sporo czasu, zanim ponownie dojdziesz do siebie.

Szybko pędzący kulig, to w snach znak, że nie zdążysz pobawić się w życiu, zanim przemknie Ci ono niepostrzeżenie.

Kulig sennik mistyczny

Według znanych doniesień z sennika mistycznego, kulig w snach wieszczy okazję do zdobycia nowych doświadczeń oraz znajomości, które mogą zmienić Twoje postrzeganie świata.

Zobacz także:

  • Blender
  • Muzeum
  • Kobra