Kserokopiarka

  Kserokopiarka pojawiająca się w snach wieszczy, że zaczniesz ślepo podążać ścieżkami pewnego człowieka bądź kopiować jego ruchy. Nie łudź się jednak, że jesteś w stanie osiągnąć wszystko, czego zapragniesz bez pomocy i wsparcia przyjaciół i bliskich. Sen o kserokopiarce stanowi także ostrzeżenie, że Twoje naśladownictwo może zostać szybko wyłapane i źle odebrane przez innych. Przekład z sennika jest jasny, bowiem kserokopiarka w negatywnym znaczeniu to znak, że ktoś będzie podszywać się pod Twoje osiągnięcia i być może nawet przypisze sobie Twoje osobiste zasługi.

Podstawowe znaczenie snu o kserokopiarce:

  Widok kserokopiarki może także stanowić przypomnienie o dużej ilości pracy, którą masz przed sobą do wykonania.
  Gdy używasz kserokopiarki to znak, że nadużywanie kopiowania wszystkiego, co robią inni w końcu sprawi, że stracisz swoją tożsamość i staniesz się zupełnie innym człowiekiem. Może to stać się także przyczyną konfliktów we własnym środowisku.
  Jeśli widzisz jak inni korzystają z kserokopiarki, wówczas oznacza to, że staniesz się zazdrosny o życie innych ludzi, możliwe również, że będziesz robić sceny z błahego powodu. Sennik wróży także zachwianie kontaktów interpersonalnych z własnym otoczeniem.
  Zepsuta kserokopiarka wieszczy w snach, że przekonasz się, iż Twoje relacje z pewnymi ludźmi są tylko złudzeniem, zatem najwyższy czas wyciągnąć z tego odpowiednie wnioski. Taki sen może wieszczyć także problemy natury prawnej.
  Naprawianie kserokopiarki w snach zwiastuje udane przedsięwzięcia i transakcje, które staną się zadrą w oku innych ludzi.
  Gdy śnisz, że psujesz kserokopiarkę oznacza to, że Twoja wojownicza postawa przyczyni się jedynie do Twojej osobistej porażki.
  Sen o kserokopiarce przestrzega śniącego, aby chronił swoją prywatność i mienie bo może nieopatrznie natknąć się na nieuczciwą osobę, która go oszuka.