Kronika szkolna

Pojawienie się kroniki szkolnej we śnie świadczy o poczuciu nostalgii. Jeśli nie zmienisz nic w swoim życiu, tęsknota z czasem będzie w Tobie coraz bardziej narastać. Sen o kronice szkolnej może również przypominać śniącemu o nierozwiązanych sprawach z przeszłości oraz być wyraźnym sygnałem skłaniającym do dalszej edukacji.

  1. Widok kroniki szkolnej
  2. Wpisywanie się do niej
  3. Podpisywanie czyjejś kroniki szkolnej
  4. Gdy nie możesz kogoś w niej znaleźć
  5. Przeglądanie kroniki szkolnej

Szczegółowe znaczenie snu o kronice szkolnej:

Widok kroniki szkolnej

Jeśli widzisz kronikę szkolną we śnie jest to znak, że wciąż żyjesz swoją przeszłością. Czujesz, że twoje życie nie zmierza we właściwym kierunku i nie wiesz jak to zmienić. Zamiast tego wracasz myślami do przeszłości.

Wpisywanie się do niej

Sen o wpisywaniu się do kroniki szkolnej jest wyraźnym sygnałem pochodzącym od Twojej podświadomości, że powinieneś odświeżyć dawną znajomość.

Podpisywanie czyjejś kroniki szkolnej

Podpisywanie kroniki szkolnej we śnie jest zwiastunem, że wkrótce nawiążesz bardzo satysfakcjonującą znajomość.

Gdy nie możesz kogoś w niej znaleźć

Jeśli nie możesz nic znaleźć w kronice szkolnej jest to oznaką, że popełniłeś błąd, który może kosztować Cię utratą własnej reputacji.

Przeglądanie kroniki szkolnej

Sen o przeglądaniu kroniki szkolnej zapowiada odnowienie bądź umocnienie dawnej przyjaźni. Możliwe, że przypadkowo spotkasz dawno nie widzianą osobę, co z powoduje odnowienie Waszej znajomości.

Zobacz także:

  • Płeć
  • Żyd
  • Skiba