Krokiety

    Krokiety w marzeniach sennych zwykle wieszczą korzystny okres w życiu, który należy jak najszybciej wykorzystać, zapowiadają spotkanie w miłym gronie towarzyskim, są wyrazem wzajemnej troski, gościnności i życzliwości. W negatywnym znaczeniu krokiety są oznaką troski i cierpienia, są także zapowiedzią trudnych do rozwiązania spraw, które mogą mieć dla śniącego niekorzystne konsekwencje w przyszłości.
    Jedzenie krokietów we śnie to znak, że zepchniesz swoje obowiązki na innych bądź popełnisz względem kogoś wielki nietakt.
    Kiedy widzisz jak inni jedzą krokiety, wówczas sen stanowi zapowiedź zaproszenia, które niespodziewanie otrzymasz od osoby, z którą masz niewiele wspólnego.
    Przypalone krokiety we śnie zwiastują otrzymanie niekorzystnej wiadomości, która będzie miała duży wpływ na Twoją przyszłość a także na relacje z osobą bliską Twemu sercu.
    Sen o krokietach, które są zepsute bądź niesmaczne oznacza, że Twoje pozytywne nastawienie do życia zostanie poddane próbie, Twoja radość i spokój mogą Ci zostać odebrane bezpowrotnie.