Kretowisko

Kretowisko we śnie symbolizuje niespełnione nadzieje lub nieodwzajemnioną miłość. Być może zrobiłeś wszystko, aby zainteresować sobą pewną osobą, lecz nadal pozostajesz dla niej obojętny. Ewentualnie masz wrażenie, że traktuje Cię ona jako wyjście awaryjne. W innym znaczeniu kretowisko może oznaczać, że będziesz mieć do czynienia z osobą niezwykle upartą lub zarozumiałą.

Szczegółowa symbolika snu o Kretowisku

Widok kretowiska we śnie wskazuje, że ktoś będzie chciał wykorzystać twoje dobre serce i życzliwość. Możliwe, że jesteś osobą mało asertywną. Być może za dużo czasu poświęcasz na uszczęśliwianie innych, zamiast pomyśleć o sobie i własnych potrzebach.

Nadepnięcie na kretowisko świadczy o twojej ambicji i chęci dążenia do celu. Jesteś w stanie wiele poświęcić, by osiągnąć upragniony cel i doskonale zdajesz sobie z tego sprawę. Jednak twoja arogancja oraz próżność może w przyszłości Cię wiele kosztować, gdyż na każdym kroku robisz sobie wrogów.

Celowe zniszczenie kretowiska oznacza, że przez przypadek kogoś skrzywdzisz. Być może z powodu złego humoru wyżyjesz się na przypadkowej osobie lub obarczysz winą nie tę osobę co potrzeba.

Przewrócenie się lub potknięcie się o kretowisko we śnie oznacza, że ktoś próbuje sabotować twoje działania, lub straciłeś wiarę we własne możliwości. Wystarczy jednak, że nieco w siebie uwierzysz, a wszystkie twoje problemy przeminą.

Gdy we śnie siedzisz na kretowisko, to oznacza to, że czegoś usilnie pragniesz, lecz nie masz odwagi, lub wystarczającej determinacji, by to zrobić. Postaraj się stawić czoła swoim lękom i zacznij działać. Pamiętaj też, że nie ma ludzi nieomylnych i każdy wcześniej czy później odnosi jakąś porażkę.

Wyrównywanie kretowisk oznacza, że próbujesz naprawić stare błędy. Być może pokłóciłeś się z bliską osobą i teraz starasz się wyciągnąć do niego przyjazną dłoń. Pamiętaj, że jeśli uniesiesz się dumą, to możesz stracić kontakt z tą osobą już na zawsze.

Zobacz także:

  • Wątroba
  • Rywal
  • Topór