Kręgle

Kręgle widziane w snach reprezentują bliskie relacje śniącego z innymi ludźmi. Sen o kręglach jest niezwykle pozytywny, zwłaszcza jeśli upewnisz się, że ludzie, których wspierasz, stoją po Twojej stronie. Według sennika gra w kręgle może stanowić także negatywną wróżbę zwiastującą życiowe niepowodzenia i upadki, zwłaszcza jeśli jest przegrana.

Znaczenie snu kręgle

Jeśli widzisz kręgle we śnie jest to znak, że powinieneś z większą uwagą dobierać przyjaciół. Nie po raz pierwszy okazuje się bowiem, że kiedy potrzebujesz pomocy zwykle jesteś sam.

Kiedy śnisz, że grasz w kręgle, oznacza to, że zostaniesz wmieszany w skandal, który negatywnie wpłynie na Twoją sytuację rodziną.

Gdy widzisz nieznane osoby grające w kręgle, sen ostrzega Cię przed spoczęciem na laurach w odniesieniu do życia zawodowego. Jeśli bowiem niczego w życiu nie zmienisz, możesz nawet stracić pracę.

Jeśli śnisz, że masz problem z wypuszczeniem piłki podczas gry w kręgle, wówczas zwiastuje Ci to rozczarowania w życiu, może również wieszczyć liczne problemy towarzyskie.

Sen, w którym Twój partner gra w kręgle z kimś innym

Jeśli widzisz we śnie partnera grającego z kimś innym, jest to znak, że szczęśliwy związek może nie trwać aż tak długo, jak zakładałeś od samego początku. Możesz również stracić pieniądze, angażując się w bezmyślny romans. Zatem lepiej odbierz swój sen jako wyraźne ostrzeżenie dotyczące swoich romantycznych związków z innymi partnerami.

Sen o innych ludziach grających w kręgle

Kiedy we śnie to inni ludzie grają w kręgle, oznacza to, że znajdziesz przyjaciół kochających zabawę. Kiedy dostrzeżesz bardziej przyjazną stronę samego siebie, ludzie z najbliższego otoczenia pokolorują Twój świat na wiele barw. Spędzisz z nimi wiele zabawnych chwil, tylko upewnij się, że przy okazji zbyt dużego zaangażowania w sprawy towarzyskie przy okazji nie stracisz innych ważnych rzeczy w swoim życiu.

Wygrana w grze w kręgle sennik

Sen o wygranej grze w kegle zwiastuje, że wszystkie Twoje życiowe stresy przeminą. To właśnie dzięki temu uda Ci się dogonić ludzi, od których do tej pory stroniłeś bądź za bardzo odstawałeś.

Sen o przegranej w kręgle

Jeśli śnisz, że przegrywasz w kręgle, oznacza to, że możesz mieć w życiu spore kłopoty. W innym znaczeniu sen może wskazywać na brak odpoczynku i znaczne przemęczenie z powodu intensywnego współzawodnictwo z innymi ludźmi w rzeczywistym życiu.