Kredens

Kredens w snach stanowi obietnicę zmian bądź straty. Może również zwiastować zdradę zaufanej osoby bądź utratę nudnej pracy. Sennik zdradza, że kredens stanowi przesłanie, aby w życiu ostrożniej stąpać po ziemi bo w wyniku nieprzewidzianych wydarzeń pewna grupa osób może narazić Cię na niebezpieczeństwo. Kredens jest w snach oznaką bezpieczeństwa, stałości oraz wytrwałości i uporu w podejmowanych na co dzień działaniach.

Znaczenie snu o kredensie:

Sen o kredensie jest symptomem nawarstwienia się wielu spraw, które w efekcie mogą przyczynić się do kłótni, życiowych zawirowań, które staną się przyczyną powstawania negatywnych uczuć takich jak poirytowanie i huśtawki emocjonalne.

Jak według sennika należy interpretować kredens w snach?

Kredens kuchenny zwiastuje w snach możliwość rozwoju osobistego a niekiedy także zrobienia kariery. Stanowi zapowiedź ciekawych wydarzeń w życiu śniącego oraz przyjemnych zmian a także sukcesów w życiu uczuciowym. Wskazuje także na nowy początek.

Drewniany kredens to według sennika to znak, by uważać na to komu ufasz na co dzień gdyż możesz spotkać na swojej drodze dość apodyktyczną osobę, dla której głównymi atrybutami w życiu będą władza i kontrola. Jeśli pragniesz wygrać, lepiej skup się na tym, co naturalne a nie na robieniu dobrej miny do złej gry lub sztucznym naśladowaniu innych osób.

Jeśli w Twoim śnie kredens się nie otwiera wówczas wskazuje to na trudną sytuację życiową oraz niewykorzystane talenty i niezrealizowane cele.

Mycie kredensu w snach to znak, że Twój obecny status społeczny wkrótce się zmieni. Może być to również oznaką nowego podejścia do życia.

Naprawa bądź renowacja kredensu w marzeniach sennych zwykle zapowiada ciekawe wydarzenia i przyjemne zmiany w życiu śniącego.

Jeśli śnisz, że przenosisz kredens jest to pozytywny omen świadczący o tym, że dzięki swej wytrwałości zyskasz możliwość dalszego rozwoju własnej kariery zawodowej. Tego typu sen wróży również poprawę sytuacji finansowej.

Kredens we własnym biurze wróży szereg owocnych spotkań towarzyskich oraz większą koncentrację na wynikach celów zawodowych.

Otwieranie szafki kredensu kluczem świadczy o tajemnicach oraz skrywanych myślach, które nie powinny ujrzeć światła zewnętrznego. Mogą one budzić niepokój bądź wskazywać na brak niezależności w życiu osoby, która o nich śni.

Pusty kredens to w starych przekładach znanych senników oznaka, że na poważnie zaczniesz martwić się o swoje obowiązki. Tego typu sen może również wieszczyć otrzymanie w niedługim czasie prezentu.