Sennik Krawiec

Krawiec reprezentuje nasze umiejętności oraz nieszablonowość. To znak, że musisz być bardziej dokładny i precyzyjny dążeniu do osiągnięcia swoich życiowych planów. Możliwe również, że nachodzą Cię wątpliwości, czy to czego oczekujesz jest naprawdę tym, czego Ci potrzeba. Być może warto zapytać o opinię innych.

Pojawienie się krawca we śnie często jest rónież oznaką wzrostu statusu społecznego, dlatego taki sen może wieszczy zmianę pracy lub awans.

Niekiedy ostrzega także przed zbyt szybkim osądzaniem innych ludzi.

Szczegółowe znaczenie snu o krawcu:

Widok krawca stanowi ostrzeżenie przed plotkami. Być może w jakiś sposób podpadniesz swoim współpracownikom i okaże się, że w razie problemów będziesz zdany wyłącznie na siebie.

Sen, w którym jesteś krawcem symbolizuje dodatkowe wydatki. Zastanów się czy są one naprawdę konieczne, być może warto zmienić sposób postępowania i zacząć działać rozważniej.

Bycie u krawca we śnie zapowiada rozpoczęcie niepotrzebnego sporu. Mocno wierzysz we własne przekonania i zawsze starasz się postawić na swoim, co niestety powoduje, że często wdajesz się w niepotrzebne spory.

Krawiec ściągający z Ciebie miarę to znak, że czas odpoczynku przyjdzie dopiero, gdy uda Ci się zrealizować swoje cele. Być może czujesz się przemęczony i tracisz wiarę w ostateczny sukces, jednak pamiętaj, że łatwo jest z czegoś zrezygnować a trudniej osiągnąć, dlatego nigdy nie wolno się poddawać.

Jeżeli krawiec w trakcie zdejmowania z Ciebie miary ukłuł Cię, to taki sen oznacza, że pomimo, iż wiele do tej pory osiągnąłeś, wciąż istnieją jeszcze płaszczyzny, nad którymi musisz popracować.

Jeżeli we śnie widzisz krawca, który zdejmuje miarę z kogoś innego, to taki sen odzwierciedla osobę, którą od zawsze podziwiałeś i jest ona dla Ciebie natchnieniem do dalszych działań. Być może twoja podświadomość w ten sposób pragnie Cię zmotywować do dalszego wysiłku.

Kłótnia z krawcem odzwierciedla Twoje nierzeczywiste wymagania i cele. Stawiasz poprzeczkę tak wysoko, że jest ona jedynie złudzeniem, a cele które próbujesz osiągnąć pozostają poza twoimi możliwościami. Postępując w ten sposób nigdy nie zaznasz szczęścia.

Regulowanie rachunku u krawca to znak, że uda Ci się zażegnać dawny konflikt. Alternatywnie sen oznacza, że zostaniesz zaproszony na jakaś uroczystość.

Zobacz także:

  • Dynia
  • Chata
  • Operacja