Krajalnica

Krajalnica pojawiająca się we śnie jest symbolem gniewu, separacji oraz agresji. Używanie krajalnicy w marzeniach sennych najczęściej oznacza, że musisz coś w życiu natychmiast odciąć. Może to dotyczyć różnego typu toksycznych kontaktów towarzyskich bądź niewygodnych spraw. Sennik zdradza, iż krajalnica występuje najczęściej w snach osób narażonych na dużą ilość stresu.

Podstawowe znaczenie snu o krajalnicy:

Widok krajalnicy w snach stanowi zapowiedź, że zostaniesz oderwany od codziennych czynności z powodu nieposkromionego gniewu, który niespodziewanie Cię ogarnie. Może przyczynić się to do podjęcia złej decyzji bądź stać się źródłem choroby.

Zepsuta krajalnica w marzeniach sennych wieszczy, że nie uda Ci się zrealizować wszystkich swoich planów przez co na chwilę utkniesz w gąszczu niedokończonych spraw, być może nawet zaczniesz czuć się przez to największym przegranym.

Jeśli dalej będziesz krzywdzić swym zachowaniem ludzi należących do Twojego najbliższego kręgu w końcu pozostaniesz samotnikiem. Sennik ostrzega , by zacząć kontrolować swój gniew i agresję w przeciwnym razie inni zaczną Cię unikać.

Jeśli kroisz coś na krajalnicy jest to znak, że powinieneś nieco zwolnić ze swymi nieposkromionymi zapędami. Wszystko sprowadza się do chęci zwalczenia negatywnych fluidów panujących wokół Ciebie. Receptą na całe zło i zapewnienie sobie niezbędnego minimum może okazać się pozytywne podejście do świata i ludzi.

Gdy śnisz o skaleczeniu się krajalnicą, wówczas tego typu sen zapowiada trudne chwile, napady złości i wahania nastroju, które będą wymagały od Ciebie większej samokontroli.

Zobacz także:

  • Debiut
  • Taniec
  • Apollo