Kosić

Najczęściej sen o koszeniu trawy zwiastuje szybki awans oraz sukces, oczywiście o ile uda Ci się pokonać wszystkie przeciwności losy. Sen stanowi również ostrzeżenie, że w najbliższej przyszłości należy spodziewać się trudności. Istnieje spora szansa, że spadnie na Ciebie ciężar wszystkich obowiązków domowych, a dodatkowo w pracy, również czeka Cię okres wzmożonego ruchu.

Szczegółowa symbolika snu o koszeniu trawy

Gdy we śnie widzisz, jak ktoś kosi trawę, to jest to znak, że otrzymasz obietnicę w ważnej dla ciebie sprawie. Alternatywnie sen oznacza, że nie docenisz w wystarczającym stopniu czyjegoś wysiłku.

Koszenie trawy kosą oznacza, że będziesz musiał jeszcze pokonać wiele trudności, zanim uda Ci się osiągnąć wymarzony cel. Pamiętaj, by nigdy nie tracić motywacji, oraz staraj się stawiać przed sobą małe wyzwania, które sprawią, że większy cel nigdy nie zniknie Ci z pola widzenia.

Gdy widzisz, jak inni koszą trawę kosą, to taki sen oznacza, że potrzebujesz odpoczynku od zgiełku miasta. Prawdopodobnie tęsknisz za wakacjami na łonie natury. Ponadto sen może również sugerować, że potrzeba Ci więcej ruchu.

Koszenie trawy za pomocą kosiarki oznacza, że czeka Cię świetna passa na gruncie zawodowym. Możliwe, że znajdziesz proste rozwiązanie problemu, które zapewni Ci premię, a może nawet awans. Postaraj się nie zaprzepaścić tego okresu i uzyskać dla siebie jak najwięcej.

Gdy we śnie kosisz trawę w miejscu publicznym, np. w parku lub skwerze miejskim, to powinieneś przyjrzeć się swoim wydatkom. Prawdopodobnie wydajesz więcej pieniędzy, niż zarabiasz.

Koszenie żyta we śnie oznacza, że uda Ci się zachować dobre relacje z osobą, na której ci zależy. Prawdopodobnie w ostatnim czasie nie żyliście w najlepszych relacjach, jednak doszliście do porozumienia, a dawne problemy pozostaną już tylko zamierzchłą przeszłością.

Dla lepszego zrozumienia snu zobacz również interpretację snu kosiarka.