Kosiarka

Pojawienie się kosiarki we śnie sugeruje, że powinieneś porzucić negatywne myśli oraz zachowania. Kosiarka odzwierciedla również brak życzliwości i poszanowania innych. Ponadto kosiarka we śnie odzwierciedla Twoją dużą motywację do zmiany wyglądu. Być może odczuwasz silną potrzebę bycia bardziej atrakcyjnym. Możliwe, że poszukujesz nowej pracy, lub pragniesz zaimponować pewnej osobie.

Szczegółowa symbolika snu o kosiarce

Widok kosiarki sugeruje, że podchodzisz zbyt pesymistycznie do życia. Pamiętaj, że prawdopodobnie nigdy nie będzie tak źle, jak Ci się wydaje, ale też z drugiej strony nie można być zbyt dużym optymistą, gdyż wspaniałe scenariusze też nigdy się nie spełnią. Dlatego warto pozostać realistą i cieszyć się z sukcesów, a w przypadku porażek i trudności starać się jak najszybciej im zaradzić.

Kupienie kosiarki oznacza, że pragniesz lepiej kontrolować pewien aspekt swojej osobowości. Ponadto sen może wskazywać, że z jakiegoś powodu czujesz się rozczarowany.

Sprzedaż kosiarki we śnie sugeruje, że nie jesteś w stanie oddzielić swojego życia osobistego od zawodowego.

Gdy kosisz we śnie trawnik, to jest to znak, że pragniesz dokonać istotnej zmiany w swoim życiu i chcesz, by ta zmiana została dostrzeżona przez innych. Alternatywnie sen wskazuje, że pewien aspekt Twojego życia zostaje zaniedbany i powinieneś na niego skierować swoją uwagę.

Zepsuta kosiarka we śnie sugeruje, że w najbliższym czasie czekają Cię niełatwe doświadczenia. Możliwe, że stracisz ukochaną osobę, lub pogorszy się twój stan zdrowia.

Nowa kosiarka oznacza, że masz dość czekania na lepsze jutro. Pragniesz być szczęśliwy i doświadczyć pozytywnych emocji. Być może udasz się w wymarzoną podróż lub spróbujesz czegoś, na co miałeś od dłuższego czasu wielką ochotę.