Kontuzja

Sen o kontuzji stanowi ostrzeżenie przed brakiem przychylnej postawy ze strony Twojego najbliższego otoczenia. Prawdopodobnie nagle uświadomisz sobie, że ktoś ma więcej mocy niż mogłoby się wydawać. Dlatego pamiętaj by nie lekceważyć swoich wrogów. Kontuzja może być zapowiedzią okresu pełnego cierpienia, smutku i bólu.

Szczegółowa symbolika snu o kontuzji:

Gdy doznajesz kontuzji we śnie wówczas najczęściej odzwierciedla to Twoje wewnętrzne cierpienie. Możliwe, że od dłuższego czasu nie jesteś zadowolony ze swojej sytuacji życiowej i nic nie możesz zrobić, aby to zmienić. Nie możesz poświęcić wystarczająco dużo czasu na uporanie się z dręczącymi Cię problemami, które mógłbyś rozwiązać bez trudu, jeżeli tylko byś tego chciał.

Jeżeli wywołujesz u kogoś uraz to taki sen oznacza, że będziesz wobec Tej osoby brutalnie szczery. Choć zwykle nie masz w zwyczaju obrażania innych, jednak tym razem coś w Tobie pęknie i powiesz tej osobie prosto w twarz co o niej myślisz.

Gdy ktoś wywołuje u Ciebie jakąś kontuzję może to oznaczać, że ktoś sprawi Ci nie lada problemy. Możliwe, że będzie to osoba, którą do tej pory miałeś za swojego przyjaciela. Zdasz sobie sprawę, że byłeś zbyt pobłażliwy wobec tej osoby przez co będziesz zły na siebie, że wcześniej tego nie dostrzegałeś.

Jeżeli we śnie wywołujesz uraz u jakiegoś zwierzęcia to taki sen odzwierciedla Twoją pierwotną zwierzęcą naturę. Możliwe że dostaniesz ataku niekontrolowanej wściekłości. Pamiętaj, że takie ataki nigdy nie kończą się dobrze i niosą ze sobą daleko idące konsekwencje, dlatego za wszelką cenę postaraj się nad sobą zapanować.

Sen o kontuzji własnego dziecka może świadczyć o bezsilności wobec problemów, z którymi musisz borykać się na co dzień. Możliwe, że za wszelką cenę będziesz chciał uzyskać coś, co jest dla Ciebie ważne lub będziesz starał się przekonać kogoś do swoich racji.

Gdy we śnie kontuzji doznaje twoja ukochana osoba, to taki sen może oznaczać, że pokładasz zbyt duże nadzieje w innych. Z drugiej strony może to oznaczać, że poświęcasz zbyt dużo, by sprawić przyjemność swoim bliskim.

Zobacz także:

  • Usta
  • Pędzel
  • Przeor