Sennik Kontrakt

Kontrakt we śnie jest symbolem uznania i nacisku, wzlotów zawodowych oraz tryumfalnego zwycięstwa. Jest oznaką porozumienia pomiędzy dwiema zainteresowanymi stronami, które nie zawsze musi mieć pozytywny finał. Kontrakty zawierane w realnym życiu to zobowiązania podejmowane na określony czas. Na ogół wiążą się z dogłębną dyskusją na temat wszystkich punktów umowy przed jej zawarciem doprowadzając do ostatecznego kompromisu pomiędzy dwiema stronami. Niektóre kontrakty trwają krócej, inne zaś mogą obowiązywać przez całe życie śniącego. Sen o kontrakcie jest także wyrazem pragnienia osiągnięcia sukcesów zawodowych a także poprawy sytuacji ekonomicznej za sprawą niespodziewanej nobilitacji. Lepiej uważaj na zbyt śmiałe posunięcia w rzeczywistym życiu gdyż mogą one doprowadzić Cię do podjęcia nietypowych decyzji.

Znaczenie snu o kontrakcie:

Widok kontraktu według sennika jest wyrazem strachu przed wydarzeniami, które będą miały miejsce w przyszłości. Wciąż zastanawiasz się nad tym, czy będziesz w stanie wykonywać w koło te same czynności przez resztę swojego życia.

Podpisywanie kontraktu we śnie świadczy o zbyt dużym przywiązaniu się do rzeczy bądź ludzi z bliskiego otoczenia. Sen, w którym podpisujesz umowę kontraktową oznacza również, że martwisz się o własną przyszłość a także zastanawiasz się jak długo będziesz musiał liczyć się z konsekwencjami własnych wyborów. Zawiązywanie kontraktu świadczy również o tym, że w pewnej sprawie podejmiesz bardzo odważne kroki.

Jeśli wywiązujesz się ze wszystkich punktów kontraktu oznacza to, że będziesz zadowolony z planowanej przez siebie przyszłości. Nic tak nie poprawi Ci humoru jak informacja o planowanym awansie zawodowym.

Gdy śnisz, że ktoś inny podpisuje za Ciebie kontrakt jest to znak, że pewna zorganizowana grupa wykorzysta Cię do swoich niecnych celów. Jednak w przyszłości zrobisz wszystko, aby nie dopuścić do tego, by taka sytuacja ponownie się powtórzyła.

Sen, w którym czytasz umowę kontraktu jest oznaką intensywnej analizy pewnych dziedzin własnego życia oraz licznych przemyśleń i wątpliwości. Czytanie kontraktu może również oznaczać, iż masz nieodparte wrażenie, że niektóre z podjętych przez Ciebie decyzji nie były dobrze przemyślane.

Kontrakt managerski w snach jest na ogół wyrazem braku zadowolenia z powodu decyzji związanych z karierą zawodową. Jednak Twoje smutki nie będą trwały zbyt długo gdyż ostatecznie wszystkie sprawy ułożą po Twojej myśli. Sennik wskazuje, by dokładnie przeanalizować to, do czego się w życiu zobowiązujesz.

Zerwanie kontraktu w snach stanowi przesłanie, aby przed ostatecznym podjęciem decyzji o rozpoczęciu pewnych działań bądź nawiązaniu kontaktów z ważnymi osobistościami pomyśleć o wszystkim dwa razy.

Wadliwy bądź fałszywy kontrakt na ogół wskazuje, iż życiowe wybory w jakiejkolwiek materii należy rozważać z największą ostrożnością.

Zobacz także:

  • Tapczan
  • Boczek
  • Kleszcz