Kontener

Kontener w zależności od jego ciężaru zwiastuje zmartwienia z wielu różnych powodów. Jest symbolem niepewnego losu oraz drogi niosącej liczne przygody. Zgodnie z wiedzą pochodzącą z sennika kontenery niosą ze sobą przesłanie, by wybierać jak najlepsze doświadczenia ze swojego życia i uczyć się na ich przykładzie. Kontener pojawiający się we śnie reprezentuje także codzienne obowiązki, które należy stałe spełniać, aby odkryć swoje przeznaczenie w rzeczywistym życiu.

Znaczenie snu o kontenerze:

Widok kontenera we śnie jest oznaką, że musisz zapomnieć o życiowych trudnościach i iść dalej, bo im więcej będziesz myślał o życiu i jego problemach, tym będziesz mieć mniejszą szansę na uczynienie widocznych postępów.

Sennik kontenerowiec:

Sen o kontenerowcu wskazuje na brak życiowej stabilizacji oraz na życiowe perturbacje, które nie pozwalają Ci ruszyć dalej. Kiedy we śnie widzisz kontenery płynące statkiem, wówczas jest to znak, że będziesz musiał wprowadzić w swoim życiu spore zmiany ponieważ obecnie nie znajdujesz się jeszcze na właściwej ścieżce, którą powinieneś zacząć na stałe kroczyć w swojej przyszłości.

Sen o ładowaniu kontenerów na statek:

Ładowanie kontenera na statek według sennika oznacza, że będziesz musiał zacząć podróżować, aby stać się człowiekiem wolnym od porażek z przeszłości oraz pozbyć się lęków, które utrudniają Ci życie.

Co oznacza sen o zardzewiałym kontenerze:

Zardzewiały kontener pojawiający się w marzeniach sennych na ogół wieszczy, że wszystkie Twoje zmartwienia będą w głównej mierze spowodowane wyborami, których dokonałeś już w swojej przeszłości.

Sennik kontener na śmieci:

Jeśli śnisz, że widzisz kontener na śmieci jest to znak, że brak Ci perspektyw na przyszłość bądź lękasz się utraty własnego mienia. Tak czy inaczej nie jest to dobry znak. Wyrzucanie śmieci do kontenera świadczy o tym, iż pragniesz pozbyć się balastu, który ciągnie Cię w dół i nie pozwala Ci wyjść na prostą. Może to dotyczyć Twoich obowiązków, pracy bądź ludzi, którzy Cię otaczają. Sam musisz odpowiedzieć sobie na pytanie co tak naprawdę sprawia Ci w życiu najwięcej problemów.

Sen o dużym i ciężkim kontenerze:

Duży i ciężki kontener świadczy we śnie o braku zmian i postępów w codziennym życiu. Masz wrażenie, że stoisz w miejscu a cały świat kręci się obok Ciebie. Pamiętaj jednak, że życie nie lubi próżni i jego bieg w pewnym momencie na pewno się odmieni, wówczas być może nawet poczujesz przesyt powiązany ze zbyt dużą ilością pracy i obowiązków w Twoim życiu.

Dziurawy kontener we śnie oznacza, że pewne obowiązki zaczną Cię na tyle przytłaczać, że zostaniesz zmuszony do podjęcia bardzo trudnych wyborów.

Opróżniony kontener według sennika stanowi przesilenie, że jeśli pragniesz spędzić swój wolny czas na życiu pełnym przygód, będziesz musiał najpierw zacząć delegować swoje obowiązki na inne osoby.

Zobacz także:

  • Kaczeńce
  • Lewatywa
  • Gbur