Sennik Koniec świata

    W senniku koniec świata odzwierciedla radykalną zmianę w sposobie myślenia bądź w stylu życia śniącego. Całkowicie przewartościujesz swoje priorytety prawdopodobnie wskutek wstrząsu psychicznego. Możliwe, że spodziewasz się dziecka bądź czyjaś śmierć doprowadzi cię do takich wniosków. Sen o końcu świata stanowi również wezwanie do wykazania się większą odwagą w życiu. Alternatywnie może świadczyć o zakończeniu ważnej dla Ciebie znajomości.
    Jeśli widzisz koniec świata jest to znak, że coś w Twoim życiu skończy się. Czeka cię drastyczna zmiana, której towarzyszyć będzie okres wzmożonej niepewności.
    Jeżeli próbujesz uciec przed końcem świata to taki sen zapowiada poważne problemy finansowe, które mogą wpędzić cię w depresję. Sen może pojawić się na skutek przeświadczenia o utracie kontroli nad życiem.
    Próba dotarcia do rodziny podczas końca świata odzwierciedla ciągłe życie pod presją. Zastanów się co jest powodem takiego stanu rzeczy i podejmij odpowiednie kroki aby to zmienić.
    Przeżycie końca świata zapowiada pozytywne zmiany w życiu śniącego. Jest zwiastunem zakończenia trudnej przeprawy oraz zapowiedzią poprawy warunków życia.