Komiks

Sen o komiksie jest zapowiedzią przyjemnych okazji i życiowych postępów. Może również świadczyć o pragnieniu przeniesienia się do świata nierzeczywistego, w którym wszystko układa się lepiej niż w realnym życiu. Sennik może sugerować, że przytłacza Cię zwykła codzienność przez co pragniesz na chwilę się od niej oderwać oraz przenieść się do świata postaci z komiksu.

Szczegółowe znaczenie snu o komiksie:

Jeśli śnisz, że widzisz komiks w snach jest to znak, iż będziesz gotowy na stworzenie bardziej produktywnych planów, którymi podzielisz się zresztą świata.

Kiedy kupujesz komiks według sennika oznacza to, że aby skorzystać z otwierających się przed Tobą możliwości będziesz musiał podjąć duży wysiłek w dziedzinie własnych finansów. Nie możesz bagatelizować także swojej konkurencji, bo błyskawiczne tempo jej wzrostu może jedynie pogłębić dysproporcje pomiędzy Wami.

Podarty komiks w marzeniach sennych stanowi zapowiedź, że otrzymasz informację, której znaczenia nie powinieneś bagatelizować. W przeciwnym razie będziesz mógł się spodziewać w swoim życiu wielkiej rewolucji.

Straszny komiks pojawiający się we śnie jest oznaką, że już wkrótce przyjdzie Ci się zmierzyć z pewną bolesną prawdą, która wywoła w Tobie chęć do zbudowania wokół siebie lepszego świata, w którym ostatecznie znajdziesz spokój i harmonię.

Jeśli śnisz, że komiks jest w złym stanie oznacza to, że nie wierzysz w swoje myśli i uczucia a w prawdziwym życiu jesteś introwertykiem.

Zobacz także:

  • Potok
  • Skrucha
  • Gimnazjum