Kombajn

  Kombajn we śnie jest synonimem uczciwej pracy i mozołu. Odzwierciedla trud, jaki należy włożyć w odpowiednim czasie, aby uzyskać to, czego się pragnie. Ogólnie w seniku kombajn kojarzy się z wielkością oraz nieustanną współpracą człowieka z rytmem natury. Przypomina o zegarze biologicznym oraz o porach roku, które odznaczają się swoją różnorodnością i jak zwykle mają wiele do zaoferowania.
  Widok kombajnu oznacza, że zaczniesz wypełniać na zmianę kilka ról. W takiej sytuacji zawsze mile widziana jest pomoc drugiego człowieka gdyż przerywanie swoich zwyczajowych zajęć i angażowanie się w inne czynności wymagać będzie od Ciebie wiele dodatkowego czasu.
  Jeśli widzisz go w trakcie pracy to znak, że zaczniesz solidnie przygotowywać się do przedsięwzięcia, które będzie wymagało od Ciebie dużego skupienia, wysiłku i pozytywnej energii. W Twojej pracy zacznie liczyć się nie tylko ilość, ale także jej jakość a wszelkie opory trzeba będzie odłożyć na później.
  Gdy zamawiasz kombajn to znak, że zdobędziesz przywileje ludzi z obcego podwórka, dzięki czemu Twoje szanse na wejście na wyższy poziom drabiny społecznej wzrosną.
  Prowadzenie kombajnu oznacza, że umożliwisz bliskiej osobie podjęcie ważnej inicjatywy. Przekonasz się, że Twoje wsparcie i pomoc okażą się kluczem do sukcesu.
  Zepsuty kombajn zwiastuje, że początkowe zamieszanie przerodzi się w pracę pełną wyzwań, nie rezygnuj zatem ze swych planów tylko przez początkowe trudności. Uda Ci się również uporządkować także swoje chaotyczne życie, które do tej pory nie rokował zbyt dobrze na przyszłość.
  Kombajn stojący na uboczu to znak, że ostatniej chwili uda Ci się znaleźć osobę, która pomoże Ci w ciężkiej pracy. Jej wsparcie zapewni Ci wysokie profity.
  Kradzież kombajnu wieszczy, że będziesz wstydzić się swojej obecnej pozycji, jednak dzięki uwadze i wsparciu bliskiej osoby zrozumiesz, że Twoje życie jest naprawdę pełne barw.
  Gdy śnisz, że kupujesz kombajn, wówczas Twój zegar biologiczny odezwie się, dlatego z czasem dojdziesz do wniosku, że warto żyć w zgodzie z rytmem natury.