Sennik Komar

  Sen, w którym widzisz komary, ma zwykle negatywny wydźwięk, stanowi ostrzeżenie przed ludźmi wrogo do Ciebie usposobionymi. Według sennika komary są symbolem nieprzyjemnego przeciwnika, który pragnie Cię wykorzystać do ostatniej kropli krwi oraz zatruć Twoje w pełni uporządkowane i spokojne dotąd życie. Sny o komarach mogą być również wyrazem wyczerpania, braku energii i zapału do pracy. Zabicie komara jest natomiast symbolem szczęścia i fortuny.
  Komary w wielu sennikach są interpretowane jako zapowiedź daremnych ataków ze strony zawistnego wroga. Jeśli widzisz komara, który siedzi Ci na ręku świadczy to o tym, że w porę uchronisz się przed atakiem człowieka, który przez długi czas Ci zagrażał.

Zabicie komara a sennik

  Sen, w którym zabijasz komara stanowi zapowiedź ulgi, którą poczujesz po tym, jak wygrasz walkę o ważne trofeum. Staniesz się bardziej odporny na spontaniczne sytuacje, z którymi przyjdzie Ci się niebawem zmierzyć. Rola, którą odegrasz zapewni Ci lepszą pozycję w dużym przedsięwzięciu. Jeśli w tym śnie pojawia się również krew to według sennika jest to oznaką, że przezwyciężysz liczne przeciwności i ominiesz problemy, które staną na Twojej drodze do realizacji swoich ukrytych planów. Jeśli zabijasz we śnie komara w locie jest to znak, że w pewnej sytuacji wykażesz się jasnością umysłu i szybką szybką reakcją, dzięki której unikniesz wielu życiowych nieprzyjemności.

Komar we śnie ma także inne znaczenie:

  Samica komara wieszczy pojawienie się w Twoim życiu przejściowego zagrożenia. Sennik zdradza, że zaczniesz podążać śladami swojego największego wroga, przez co w dłuższej perspektywie czasu przegapisz ważne wydarzenie w Twoim życiu.
  Ugryzienie przez komara interpretowane jest w senniku jako zapowiedź wielu różnych dolegliwości i problemów zdrowotnych. Uważaj, gdyż źli ludzie zewsząd będą próbowali wyrządzić ci krzywdę.
  Jeśli zostajesz śmiertelnie ugryziony przez komara to znak, że ktoś pragnie się na tobie zemścić bądź próbuje trzymać Ciebie w ryzach. Tak czy inaczej nie jest to korzystna przepowiednia.
  Latające komary są w senniku zapowiedzią licznych uciech i niespokojnych spotkań towarzyskich, których finał może okazać się dla Ciebie bardzo zaskakujący.
  Jeśli słyszysz komary, lecz ich nie widzisz jest to zapowiedź cichych dni w związku bądź licznych podszeptów ze strony zwaśnionych stron.

Komary w innych sennikach

  Zazwyczaj w interpretacji sennej kierujemy się tym, co podpowiada nam sennik mistyczny, który podaje, że owady są symbolem fałszu, wrogiego nastawienia do otaczającego nas świata a niekiedy także przemęczenia i znużenia szarą rzeczywistością.