Sennik Kołyska

Kołyska pojawiająca się w snach zwiastuje podjęcie nowych przedsięwzięć, spokojną egzystencję oraz szczęście domowe i towarzyskie. Jest symbolem związku i matczynej opieki. Może również zwiastować pragnienie odzyskania kontroli oraz niezależności w codziennym życiu śniącego. Sen o kołysce na ogół odzwierciedla także potrzebę opieki bądź ochrony w związku z przyjściem na świat nowego dziecka. Alternatywnie wieszczy rozpoczęcie nowego projektu bądź nowe początki.

Znaczenie snu o kołysce:

Widok kołyski w snach przypomina śniącemu o trywialnych i przyziemnych sprawach, które wymagają od śniącego szczególnej uwagi oraz delikatności. Tego typu sny mogą stanowić ostrzeżenie, aby zacząć poświęcać więcej czasu i uwagi własnym dzieciom gdyż upływ czasu może sprawić, że w przyszłości nie będzie do tego okazji.

Jeśli śnisz, że widzisz niemowlę w kołysce jest to znak, że w życiu będzie Ci się powodziło lepiej niż dotychczas gdyż zaczniesz wykazywać się coraz większym entuzjazmem i determinacją w swoich działaniach.

Kołysanie niemowlęcia w kołysce w marzeniach sennych wieszczy nieporozumienia i kłótnie w najbliższej rodzinie. Odzwierciedla także pragnienie wniesienia do codziennego życia odrobiny radości i szczęścia.

Zepsuta lub zniszczona kołyska w snach wskazuje na nadchodzące kłopoty bądź problemy zdrowotne, które mogą dotyczyć Twoich dzieci.

Pusta kołyska jest oznaką, że brakuje Ci w życiu pewności siebie, może również zwiastować poważne problemy ze zdrowiem.

Kupno kołyski według sennika najczęściej powiązane jest z pragnieniem posiadania własnego dziecka. W innym znaczeniu może świadczyć o nieudanej próbie założenia rodziny.

Sen o sprzedaży kołyski to znak, że zaczniesz być otwarty na ciekawe pomysły a na horyzoncie pojawią się nowe szanse, jeśli się dobrze postrasz otrzymasz także nowy start w życiu.

Zobacz także:

  • Garb
  • Zioła
  • Dozorca