Sennik Kołysanka

Kołysanka w snach stanowi odzwierciedlenie pragnienia spokojnego życia pełnego optymizmu i błogiej radości. Jest symbolem harmonii i wiecznego szczęścia. Sen o spokojnej kołysance może świadczyć o tym, że w Twoim życiu nie wszystko układa się dobrze, dlatego też chcesz jak najszybciej rozwiązać trapiące Cię problemy, aby móc się zrelaksować i wyciszyć.

Podstawowe znaczenie snu o kołysance:

Śpiewanie kołysanki dziecku jest oznaką ujawniającego się przy każdej nadarzającej się okazji instynktu macierzyńskiego. Jest także znakiem posiadania zdolności do uspokajania innych oraz zaprowadzania spokoju i harmonii we własnym otoczeniu. Tego typu sen może też zwiastować nowe obowiązki w życiu rodzinnym.

Słuchanie kołysanki w snach oznacza, że istnieje sekret, który musisz poznać. Może także świadczyć o tym, że pewna sprawa stale zaprząta Twój umysł przez co nie możesz należycie skupić się na wykonywanych obowiązkach. Najlepiej będzie jeśli wsłuchasz się w słowa kołysanki a wówczas odkryjesz wszystko to, co próbuje przekazać Ci we śnie własna podświadomość. W innym znaczeniu sen o słuchaniu kołysanki wskazuje na wewnętrzną potrzebę wyciszenia się oraz ujrzenia swojego życia w innym świetne niż dotychczas. Być może również uda Ci się wreszcie dostrzec to, czego brakowało Ci do tej pory w życiu.

Jeśli tworzysz słowa kołysanki wówczas oznacza to, ze są wokół Ciebie osoby, które potrzebują Twojej opieki, dlatego musisz być dla nich dostępny w każdej chwili.

Gdy zapominasz słowa kołysanki, wówczas sennik wieszczy, że jeśli dalej będziesz rywalizować z osobą, która piastuje stanowisko na równoległym poziomie, szybko zauważysz u siebie zniecierpliwienie oraz spadek wydajności a także brak chęci do wykonywania swojej pracy.

Dziecko śpiewające kołysankę w marzeniach sennych ujawnia skryte pragnienia związane z posiadaniem rodziny bądź tęsknotą za czasami własnego dzieciństwa w tym także zmęczeniem dorosłością. W innym znaczeniu tego typu sen może świadczyć o braku niezależności w codziennym życiu śnącego.

Zobacz także:

  • Hak
  • Szklarnia
  • Tablet