Kolorowanka

Kolorowanka widziana w snach jest oznaką tęsknoty za radością życia oraz wyrazem pragnienia powrotu do czasów sięgających okresu dzieciństwa. Być może nie wszystko w Twoim życiu jest w kolorach tęczy, dlatego Twoja podświadomość próbuje skierować Cię do miejsca, w którym wszystko wygląda inaczej. Choć pragniesz cieszyć się na co dzień zwykłą codziennością, to życiowe problemy torują Ci drogę do życia w świecie idealnym. Jeśli kolorowanka, którą widzisz we śnie jest wypełniona barwnymi kolorami, jest to dla Ciebie oznaką, że kiedyś w życiu osiągniesz to, czego tak bardzo pragniesz.

Podstawowe znaczenie snu o kolorowance:

Widok kolorowanki jest w snach oznaką pragnienia okazania komuś miłego gestu lub zrobienia drobnej niespodzianki. Być może ktoś w Twoim życiu sprawił Ci jakąś przyjemność, a Ty za wszelką cenę pragniesz się za to odwdzięczyć.

Pusta kolorowanka jest według sennika wyrazem braku wizji na przyszłość. Może również świadczyć o bezbarwnym życiu pełnym trosk i utrapień oraz o pragnieniu wdrożenia zmian w niektórych dziedzinach codziennego życia.

Kupno kolorowanki to znak, że w najbliższym czasie spełnisz czyjeś prośby. Tego typu sen może również przekładać się na realne wydarzenia w teraźniejszości, np. Twoje dziecko poprosiło Cię o kupno kolorowanki bądź sam wyszedłeś z taką inicjatywą.

Pokolorowana wieloma kolorami kolorowanka jest zapowiedzią spokojnego życia, pełnego radości, szczęścia i zgody w rodzinie.

Jeśli widzisz kolorowankę wypełnioną ciemnymi kolorami, oznacza to, że wyraźnie czegoś brakuje Ci w życiu bądź Twoja wizja przyszłości jest mało optymistyczna. Nie zamartwiaj się jednak gdyż zgodnie z sennikiem taki okres nie będzie trwał w Twoim życiu w nieskończoność.

Jeśli widzisz kolorujące dziecko, może być to wyrazem tęsknoty lub obawą o przyszłość i wychowanie swoich dzieci. Być może nie masz wystarczająco dużo czasu na to, aby poświęcić swojemu dziecku tyle uwagi, ile byś chciał.

Podarta kolorowanka wieszczy, że nie wszystko w Twoim życiu pójdzie zgodnie z planem. Przed podjęciem ważnych decyzji każdy aspekt będziesz musiał przemyśleć kilkakrotnie, inaczej nic nie będzie tak kolorowe jakbyś tego sobie życzył.