Kolej

  Sen, w którym pojawia się kolej wyznacza kierunek, jaki pragniesz obrać w swoim życiu bądź informuje o etapie na jakim aktualnie się znajdujesz. Sen może być również zapowiedzią rozstania się z bliską osobą. Kolej w marzeniach sennych jest także wyrazem wewnętrznych emocji i potrzeby ruchu, kojarzy się z duchową stroną natury śniącego. Sennik przypomina, że powtarzający się sen o kolei wskazuje na wszelkie opóźnienia w Twoim życiu, którym będziesz musiał stawić czoła. Pamiętaj, że nic nie dzieje się bez przyczyny i nie zawsze można wszystkie sprawy zamknąć na czas.

Podstawowe znaczenie snu o KOLEI:

  Widok kolei to w snach znak, że silna motywacja do działania pozwoli Ci zrealizować własne plany i pragnienia. Sen zwiastuje także zakończenie ważnego okresu w życiu.
  Gdy śnisz, że jedziesz koleją, oznacza to, że w Twoim życiu nastąpi szybki postęp w realizacji upragnionych celów.
  Zepsuta kolej to w marzeniach sennych znak, że brak Ci wypoczynku a własne plany i pragnienia powoli zaczynają ci coraz bardziej ciążyć, pomyśl o odrobinie wytchnienia i relaksie.
  Kiedy wysiadasz z kolei, wówczas w snach jest to najlepszy znak, że jesteś już tuż obok obranego celu
  Spóźnienie się na kolej wieszczy w snach, że przegapisz w swoim życiu bardzo ciekawą okazję.
  Kiedy ktoś przeszkadza Ci wsiąść do kolei, sennik tłumaczy, że sam narzucisz na siebie szereg ograniczeń, które spowolnią Cię do osiągnięcia upragnionych celów.
  Gdy wpadasz po nią w swoim śnie, jest to wróżba, że strach przed nieznanym uniemożliwi Ci realizację własnych planów.
  Używanie hamulca awaryjnego na kolei oznacza w snach, że zaniedbujesz problemy, którym będziesz musiał poświęcić uwagę zanim osiągniesz to, co chcesz.
  Restauracja kolejowa oznacza w snach pragnienie zwiedzania świata oraz poznawania nowych ludzi.
  Gdy kolej we śnie jest zablokowana oznacza to, że napotkasz na liczne przeszkody na swojej drodze do celu.
  Podróżowanie koleją wskazuje w marzeniach sennych, że okażesz komuś swą wdzięczność za szansę w karierze zawodowej. Musisz być cierpliwy, ponieważ w końcu odniesiesz sukces.
  Jeśli śnisz, że pracujesz na kolei oznacza, że powinieneś poświęcić o wiele więcej czasu na to, aby rozwiązać wszelkie problemy, które mają wpływ na Twoją pracę.
  Katastrofa kolejowa w marzeniach sennych może sugerować, że powinieneś rozważyć wdrożenie w swojej pracy bardziej kreatywnych pomysłów.
  Sen, w którym oglądasz pociągi na kolei jest to znak, że Twoja praca zacznie być bardziej czasochłonna niż do tej pory.
  Pozostawienie bagażu na kolei oznacza, że w pewnej sytuacji będziesz musiał polegać na sobie, zbliżysz się także do osoby, którą darzysz miłością i uznaniem. Widok pociągu na kolei stanowi w snach pozytywną wróżbę, zwykle oznacza, że pozbędziesz się złości i pogodzisz się z własnymi uczuciami.