Kolarz

Kolarz w snach jest symbolem równowagi, wytrwałości oraz koncentracji na poszukiwaniu właściwej ścieżki we własnym życiu. Zgodnie z sennikiem kolarz z duchowego punktu widzenia wieszczy pokonanie wszelkich przeszkód na drodze do osiągnięcia swych celów. Jazda na rowerze daje śniącemu możliwość przemieszcza się, a więc także dokonywania swobodnych wyborów.

Znaczenie snu kolarz

Kiedy we śnie widzisz kolarza, odzyskasz w życiu równowagę jedynie wtedy, gdy będziesz we śnie pedałował z równomierną prędkością. Taki sen związany jest także z poczuciem wolności.

Jeśli mijasz wielu kolarzy, Twój sen świadczy o tym, iż doświadczysz przebudzenia po tym, jak straciłeś motywację do działania. Wreszcie będziesz miał jaśniejszy umysł i będziesz mógł skoncentrować się na większej ilości spraw.

Sen o martwym kolarzu, może symbolizować nowy początek bądź kontynuację dawnej drogi, która już dawno została zapomniana.

Kolarz z zepsutym rowerem, to według sennika znak, że zboczyłeś ze swojej życiowej ścieżki lub czujesz się osamotniony lub rozbity.

Kolarz jadący szybko, to w snach zapowiedź, że powinieneś wycofać się z podjętych inicjatyw i posłuchać swojego wewnętrznego głosu oraz we wszystkich obszarach swojego życia poszukiwać spokoju.

Kolarz jadący ze zbocza lub wzgórza, to znak, że podejmiesz w swoim życiu bardzo ryzykowny ruch, przez który będziesz musiał ponownie przemyśleć swoje plany na przyszłość.

Kiedy we śnie widzisz wyścigi kolarskie, wskazują, że Twoje poczucie bezwładności będzie Cię powstrzymywać przed podjęciem ważnych działań. Taki sen jest także zapowiedzią zmian. Wcześniejsza izolacja spowoduje, że zdefiniujesz swoje życiowe cele.

Kolarz jadący w deszczu, to w snach, zwykle oznacza, że potrzebujesz więcej wysiłku i motywacji, aby odnieść sukces.

Jeśli śnisz, że sam jesteś kolarzem, wówczas oznacza to, że włożysz zbyt wiele wysiłku i energii w niewłaściwy projekt. W pozytywnym aspekcie taki sen wróży postępy w karierze zawodowej oraz właściwe wykorzystanie nadarzającej się okazji.

Upadek kolarza, to w snach znak, że musisz przygotować się na pewne zdarzenie, którego nie da się wcześniej przewidzieć.

Kolarz sennik mistyczny

Kolarz według sennika jest symbolem własnych wyborów, zwłaszcza kierunku, w którym ma zmierzać życie śniącego, motywacji oraz energii potrzebnej do działania. Cokolwiek wydarzy się z czasem, będzie miało pozytywny finał.

Zobacz także:

  • Dywan
  • Indie
  • Inicjator