Klosz

Klosz we śnie symbolizuje sukces zawodowy. W niedalekiej przyszłości dobrze wykonywana praca zacznie przynosić efekty. Pokazałeś się z dobrej strony swoim przełożonym i to teraz zaprocentuje. Czujesz satysfakcję z wykonywanej pracy oraz jesteś pozytywnie nastawiony do swojej przyszłości. Pojawienie się klosza we śnie prawie zawsze jest pozytywnym znakiem.

Szczegółowa symbolika snu Klosz

Widok klosza we śnie zwiastuje punkt zwrotny w twojej karierze zawodowej. Prawdopodobnie uda Ci się awansować nie tylko zawodowo, ale i społecznie. Dla osób zadłużonych, taki sen oznacza, że uda im się uwolnić od spirali zadłużenia.

Gdy widzisz przekrzywiony lub uszkodzony klosz, to taki sen stanowi ostrzeżenie, że podjęte przez Ciebie działania zakończą się fiaskiem. Prawdopodobnie pragniesz udowodnić swoją wartość, jednak twoje wysiłki nie zostaną w żaden sposób dostrzeżone. Jeżeli prowadzisz własną działalność, to taki sen oznacza, że nie rozeznałeś się dobrze na rynku i często podejmujesz nietrafione decyzje.

Kupno klosza oznacza, że staniesz przed moralnym dylematem. Będziesz miał do wyboru, albo postąpisz honorowo, czym zaskarbisz sobie wdzięczność pewnej osoby, lub osiągniesz upragniony cel, jednak będzie się to wiązało ze zrażeniem do siebie bliskich Ci osób.

Danie w prezencie klosza wróży otrzymanie pozytywnych wieści. Możliwe, że osoba z twojego bliskiego otoczenia postanowi się pobrać, lub oznajmi wszystkim, że spodziewa się dziecka.

Jeżeli we śnie nie jesteś w stanie zdjęć klosza, to oznacza to, że powinieneś pomyśleć o zmianie pracy, gdyż w swoim obecnym zakładzie nie jesteś należycie doceniany.

Widok białego klosza we śnie dla osób samotnych wieszcze rychłe pobranie się.

Czarny klosz odzwierciedla twoje rozżalenie po utraconej szansie.

Pojawienie się różowego klosza wróży, że czeka Cię kilka bezsennych nocy.

Czerwony klosz sugeruje, że poddajesz w wątpliwość wierność swojego partnera.