Klimat

  Klimat występujący w marzeniach sennych jest oznaką silnego przywiązania do życia zgodnego z rytmem natury bądź tęsknoty za stabilną egzystencją i harmonijnym otoczeniem. Sen o klimacie jest także często wyrazem obaw o zmieniające się środowisko, o które wszyscy przestali dbać bądź o brak możliwości korzystania z plonów ziemi. Tego typu sny stanowią wyraz szacunku dla wszystkich, którzy uważają, że ziemia jest bezpiecznym miejscem do życia oraz stoją na straży chroniąc przyrodę.

Szczegółowe znaczenie snu o klimacie:

  Wilgotny klimat jest zapowiedzią wielu życiowych perturbacji, z którymi śniący w żadnym wypadku nie zmierzyłby się gdyby nie fakt dokonania odważnych decyzji, które z czasem okażą się punktem zwrotnym w Jego życiu.
  Suchy klimat zgodnie z wiedzą zawartą w senniku jest wyrazem braku podstawowych narzędzi potrzebnych do osiągnięcia stabilnej egzystencji. Taki sen może być także wyrazem problemów natury zdrowotnej związanych głównie z układem oddechowym.
  Klimat umiarkowany jest zwiastunem osiągnięcia równowagi emocjonalnej i duchowej. Już wkrótce będziesz mieć za sobą wszelkie huśtawki emocjonalne, które nie pozwalały Ci wkroczyć na wyższy poziom drabiny społecznej. Na horyzoncie pojawi się także sposobność do skorzystania z nowych szans i możliwości.
  Zmiany klimatyczne to w marzeniach sennych to znak, że powoli przestajesz wierzyć we własne siły i codzienne zmagania. Sen może również oznaczać, że za bardzo przejmujesz się zmianami zachodzącymi na świecie, na które nie masz wpływu. I choć chciałbyś, aby wszystko w Twoim życiu przebiegało idealnie, to niestety nie masz wpływu na to, co się stanie w najbliższej przyszłości.
  Klimat okołobiegunowy stanowi w snach zapowiedź, że zmierzysz się w życiu z trudnościami, z którymi nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia. Pewna osoba uświadomi Cię, że człowiek jest w stanie przeżyć każdy scenariusz, nawet ten, który na pozór wydaje się nierealny.

Zobacz także:

 • Autostop
 • Portret
 • Guz