Klęska żywiołowa

Sen o klęsce żywiołowej jest złym znakiem, który zwykle zwiastuje emocjonalny zamęt bądź wydarzenia, które z czasem zaczną zagrażać życiowej stabilizacji śniącego. Sennik przypomina, że żywioły w snach są oznaką spustoszenia, problemów i katastrofy, bardzo często wskazują również na burzliwy charakter osoby, która o nich śni. Klęski żywiołowe we śnie wskazują także na kilka ważnych zmian, które należy jak najszybciej wprowadzić w życie, aby móc czerpać z niego garściami. Są również oznaką osobistych przemian i transformacji, przez które przechodzisz. Najprawdopodobniej to właśnie przez nie czujesz się emocjonalnie przytłoczony i niespokojny. W końcu będziesz musiał wprowadzić w życie zmiany zamiast stale im się opierać. Tego typu sny są zwykle oznaką upadku i porażki, mogą wskazywać np. na utratę bogactwa i majątku a w konsekwencji także na pogorszenie stanu zdrowia i problemy zdrowotne.

Znaczenie snu o klęsce żywiołowej:

Widok klęski żywiołowej we śnie wieszczy wydarzenia, które przyczynią się do zmiany kierunku Twojego życia. Może także wskazywać na utratę kontroli w niektórych sytuacjach życiowych oraz akceptację konsekwencji będących efektem własnych działań. Jeśli widzisz klęskę żywiołową może to oznaczać, że wkrótce przeżyjesz krach w biznesie bądź w życiu uczuciowym, wskazuje na separacje i konflikty. Wróży także liczne przeszkody i nieszczęścia, z którymi będziesz musiał się uporać.

Jeśli patrzysz na klęskę żywiołową z bezpiecznego miejsca jest to dobry znak, który zwykle oznacza, że wkrótce otrzymasz długo wyczekiwane wieści.

Jeśli dotyka Cię klęska żywiołowa w marzeniach sennych wówczas oznacza to, że pewne katastrofalne wydarzenia będą miały wpływ nie tylko na Twoje życie, ale także na życie Twoich bliskich. Powstała sytuacja stanie się przyczyną uczucia bezradności oraz pogłębienia stanu desperacji.

Gdy giniesz w katastrofie żywiołowej wówczas sen wieszczy Ci definitywny koniec bądź rozpad związku z partnerem bez możliwości wprowadzenia działań naprawczych i powrotu.

Sen, w którym podczas klęski żywiołowej zostajesz ranny jest zwykle dobrym znakiem i zapowiada zakończenie trudnego okres w Twoim życiu.

Jeśli ratujesz kogoś w czasie klęski żywiołowej jest to znak, że ważne decyzję zaczniesz podejmować pod wpływem impulsu bez większego namysłu. Najprawdopodobniej w pewnej kwestii zachowasz się bardzo lekkomyślnie. Spontaniczne zachowania mogą bowiem przyczynić się jedynie do większego braku organizacji i zdecydowania.

Sen o klęsce żywiołowej w zależności od jej rodzaju może mieć nieco inne znaczenie:

Klęska żywiołowa jaką jest powódź w marzeniach sennych należy uznać za zły znak, może on wskazywać na wydarzenia, które w najbliższym czasie spowodują jedynie problemy i kłótnie w rodzinie.

Huragany w snach są zapowiedzią złych wieści z daleka, nagłego zakończenia pewnego etapu i dużych zmian w życiu bądź doświadczenia ubóstwa.

Erupcję wulkanu można we śnie odczytywać jako zapowiedź poczucia przytłoczenia w życiu przez gniew i negatywne emocje, które razem mogą powodować gwałtowne reakcje.

Trzęsienie ziemi w snach wieszczy, że w nadchodzących dniach doświadczysz nieprzyjemnych sytuacji, które wyprowadzą Cię z równowagi oraz zachwieją Twoim bezpieczeństwem w życiu. Tego typu sny są także zapowiedzią znaczących zmian również tych na gorsze w Twoim życiu miłosnym.

Tsunami jest w snach zapowiedzią nagłych oraz nieoczekiwanych wydarzeń, które całkowicie zmieniają ludzkie życie, niestety bardzo często na gorsze.

Klęska żywiołowa a sennik mistyczny:

Sen o klęsce żywiołowej jest we śnie ostrzeżeniem przed zachowaniem, które może wpędzić Cię w kłopoty i spowodować wielkie szkody w Twoim życiu. Jest także oznaką potrzeby podjęcia ważnych decyzji bądź działań, które odkładasz od dłuższego czasu na później. Klęska żywiołowa może również ujawniać podświadome lęki oraz zaniepokojenie pewnymi sprawami takimi jak utrata pracy bądź zakończenie związku z partnerem. Jest również oznaką choroby, zapowiedzią jakiejś katastrof bądź strat. Sny o klęsce żywiołowej przypominają śniącemu o niepewności codziennego życia, w którym wszystko może się zmienić w ciągu kilku sekund.

Zobacz także:

  • Furtka
  • Abdykacja
  • Porcja