Klasztor

Klasztor najczęściej we śnie oznacza potrzebę odkrywania siebie; jest to czas na autorefleksję oraz poznanie samego siebie. Sen może także nieść ze sobą refleksję, aby nie zamykać się zbytnio na innych ludzi w celu podążania jedynie za własnym głosem. Alternatywnie klasztor symbolizuje brak problemów natury seksualnej.

Szczegółowa symbolika snu Klasztor

Widok klasztoru we śnie oznacza, że poszukujesz wewnętrznej harmonii i ładu duchowego. Istnieje ogromna szansa, że wkrótce znajdziesz to, czego szukasz i błogostan będzie Ci nieustannie towarzyszył.

Wstąpienie do klasztoru sugeruje, że nie liczysz się ze zdaniem bliskich Ci osób. Alternatywnie taki sen oznacza, że w najbliższym okresie los będzie Ci sprzyjał.

Opuszczony klasztor symbolizuje rozpacz i nowe zmartwienia. Istnieje ogromna szansa, że nowe trudności nie dadzą Ci spokoju lub spowodują, że będziesz musiał zmienić swoje plany na przyszłość.

Klasztor żeński we śnie sugeruje, że pewna osoba będzie starała się Ciebie oszukać. Zastanów się, czy ktoś z twojego otoczenia ostatnio się do Ciebie nie przymilał i jakie może mieć w związku z tym zamiary.

Modlenie się w klasztorze odzwierciedla twoją wrodzoną skromność oraz uczciwość. Jesteś osobą, która woli słuchać i przechwalać się na swój temat. Uważasz, że w życiu najważniejsze są czyny, a nie słowa.

Klasztor znajdujący się na wzgórzu sugeruje, że powinieneś uporać się ze stłumioną agresją lub okazać więcej czułości bliskim. Być może w ostatnim czasie ich zaniedbywałeś lub oddaliłeś się od nich.

Ukrywanie się w klasztorze sugeruje, że żałujesz pewnych swoich działań. Być może kogoś skrzywdziłeś lub obraziłeś w jakiś sposób i teraz nie wiesz, jak masz tą osobą przeprosić. Twoja duma nie pozwala Ci okazać skruchy.

Zobacz także:

  • Molo
  • Kot
  • Adwent