Sennik Kiwi

Pojawienie kiwi we śnie świadczy o tym, że czujesz się dobrze w swojej skórze, to również znak, że czeka Cię to co nieuniknione i tylko od twoich ostatnich dokonań zależy, czy owa przyszłość będzie dla Ciebie korzystna, czy też przeciwnie. Mając tego świadomość, bez problemu określisz jaka przyszłość Cię czeka. Pamiętań również, że tylko od Ciebie zależy czy to się wydarzy. Zawsze możemy odwrócić swój los, bez względu na to czy w tym momencie jest on dla nas łaskawy, czy też nie.

Szczegółowa symbolika snu o Kiwi

Widok kiwi we śnie zapowiada nadejście pozytywnego okresu. Rozwiążesz istotny problem w pracy, a twoi zwierzchnicy docenią twoje niekonwencjonalne podejście.

Gdy widzisz kiwi rosnące na drzewie to jest to bardzo pozytywny prognostyk. Taki sen zapowiada wspaniałą przyszłość oraz okazję do powiększenia swojego majątku. Ponadto widok dojrzałych owoców na drzewie może zapowiadać szczęśliwe małżeństwo.

Jedzenie kiwi może wskazywać, że marnujesz zbyt wiele energii na podążanie wciąż w tym samym kierunku, być może nadszedł czas, by przemyśleć wszystkie decyzje i obrać inną drogę w życiu. Ponadto sen ostrzega, by zachować czujność w relacji z kolegami z pracy, gdyż nie każdy życzy Ci dobrze.

Krojenie kiwi zapowiada pojawienie się nowych możliwości zawodowych. Nie koniecznie przyniosą Ci one wielkie korzyści, ale odciągną od monotonii dnia codziennego oraz przyniosą nowe doświadczenie, które może zaprocentować w przyszłości.

Robienie ciasta z kiwi zwiastuje zawarcie nowych znajomości w pracy. W zależności czy będą to nowi koledzy czy tez partnerzy biznesowi zależy od rodzaju wykonywanej pracy. Pamiętaj jednak, że we wszystkich nowych kontaktach, zwłaszcza zawodowych należy zachować ostrożność, zanim nie poznasz prawdziwych zamiarów tych osób.

Słodkie kiwi we śnie stanowi ostrzeżenie, by nie wierzyć we wszystko, co mówią inni. W innym znaczeniu słodkie kiwi oznacza, że cieszysz się doskonałą kondycją i zdrowiem, więc nie masz żadnych powodów do zmartwień w tej kwestii.

Kwaśne kiwi oznacza, że rozglądasz się za nową pracą. Być może stwierdziłeś, że w obecnej pracy już nic nie osiągniesz, lub warunki pracy znacząco się pogorszyły. W innym znaczeniu kwaśne kiwi oznacza, że straciłeś wiarę we własne możliwości.

Jedzenie nieobranego kiwi oznacza, że stracisz swoją pozycję zawodową. Uważaj, gdyż w jakiś sposób podpadniesz w pracy, a seria wpadek może doprowadzić do twojego zwolnienia.

Gdy ktoś Cię częstuje nieobranym kiwi to najczęściej taki sen oznacza, że relacje z pewną osobą wywołują w tobie wiele stresu, obawiasz się, że nic nie możesz przed nią ukryć.