Kieszonkowe

Sen o kieszonkowym niesie ze sobą przesłanie związane z kwestiami natury finansowej. Stanowi nawiązanie do działań, z których należy wyciągnąć odpowiednie wnioski. Według wielu senników konkluzje płynące z symboliki snu o kieszonkowym sprowadza się do rozsądnego dysponowania własnym majątkiem oraz do pójścia na kompromis w odpowiednim czasie.

Najczęściej przedstawiana interpretacja snu o kieszonkowym łączy się z marzeniami o poprawie sytuacji materialnej, która w obecnej chwili nie przedstawia się najlepiej. Słomiany zapał do pracy może stać się również powodem braku zaufania ze strony własnych współpracowników. Jedynym sposobem na wyjście z kryzysu może okazać się nie podejmowanie zbyt impulsywnych decyzji oraz stosowne usprawiedliwienie własnych działań. Na pewno wyciągniesz z tej lekcji wiele wartościowych wniosków. Niewątpliwie tłumaczenie się z własnych decyzji może niepotrzebnie rozczarować Cię i po raz pierwszy zagrozić Twojej reputacji.

Sen o kieszonkowym - co może oznaczać?

Regularne otrzymywanie kieszonkowego od rodzica świadczy o tym, że ktoś stale nad Tobą czuwa i w razie życiowych niepowodzeń będziesz mógł na Tą osobę liczyć. Tym razem trzeba będzie postawić w życiu na samodzielność, gdyż oczekiwanie od innych, że będą rozwiązywać wszystkie problemy, a kieszonkowe będzie t tym przypadku miłym dodatkiem.

Zarabianie na kieszonkowe w snach jest jasnym sygnałem, że mozolna praca oraz wysiłek będą się opłacały. Metody i zasady, którymi się kierujesz okażą się tak ważne, że będziesz o nie walczyć z innymi. Najważniejsze, by się w tej walce nie poddać, nie ważne jak wysoką cenę trzeba będzie zapłacić. Jeśli jednak śnisz, że odmawiasz przyjęcia kieszonkowego jest to wyraźną zapowiedzią, że uczynisz szlachetny gest w stronę biednego człowieka. Dobre uczynki to dobra karma, więc na pewno coś zyskasz dzięki swym dobrym uczynkom.

Sen o kieszonkowym, jako symbol pracy i wysiłku

Sen o dawaniu komuś kieszonkowego jest jasnym znakiem pochodzącym od własnej podświadomości, która w snach lubi tworzyć niesamowite scenariusze z najrozmaitszymi zakończeniami. Jest to symbol miłości i uwagi skierowanej w stronę drugiego człowieka, która w końcu zostanie odwzajemniona. Nie musi być to nagroda materialna, lecz miły gest lub zwykły uśmiech. Dawanie kieszonkowego obcej osobie może wskazywać na rozpoczęcie działalności charytatywnej według zasady, że kto daje, otrzymuje za to dwa razy więcej. W pewnym obszarze swojego życia możesz czuć się słabo i mało pewnie. Satysfakcji na pewno nie przyniesie Ci stąpanie po cienkim lodzie. Nie jest to, bowiem czas na podejmowanie w życiu zbędnego ryzyka. Duchową radość przyniosą Ci natomiast jasno postawione cele oraz nieustanne dążenie do realizacji własnych marzeń.

Kradzież kieszonkowego wskazuje na zachowania, które mogą skłaniać do wstydu i zakłopotania. Jeśli udaje Ci się namierzyć złodzieja kieszonkowego, to taki sen stanowi wróżbę wielkiego kryzysu finansowego. Twój plan powiększenia własnych dochodów może po prostu się nie powieść. Jedynie dzięki cierpliwej postawie, z pewnością kolejny krok, który uczynisz będzie właściwy. Utrata kieszonkowego stanowi także ostrzeżenie przed rozrzutnością. Twoje cele i pragnienia mogą, bowiem okazać się nierealne. Najprawdopodobniej przekraczają one Twoje realne możliwości. Najważniejszym dążeniem powinno stać się dla Ciebie ustalenie priorytetów, które pozwolą Ci przetrwać nadchodzący kryzys finansowy.

Za małe kieszonkowe w marzeniach sennych zwiastuje, że dostaniesz prezent, który Ci się nie spodoba, lecz się do tego nie przyznasz. Odkładanie wszystkiego na później i ciągłe oszukiwanie samego siebie może nie przynieść Ci pożądanych rezultatów. Nie pozwól, aby Twoje lenistwo pokrzyżowało Ci plany i w jakikolwiek sposób zagroziło Twojej przyszłej egzystencji.

Sen o kieszonkowym w senniku mistycznym

Zgodnie z zawartymi w senniku interpretacjami motyw kieszonkowego według symboliki sennej wieszczy, że inni zaczną oceniać Twoje podejście, jako aroganckie i wyniosłe. Świadomość własnych cnót pozwoli Ci przetrwać złe czasy oraz podbudować własne ego i poczucie wartości. Stawianie własnych priorytetów na pierwszym planie wyróżni Cię w momencie kryzysu spośród najbliższego otoczenia. Sen o odmówieniu przyjęcia kieszonkowego wróży, że z uwagi na pewną znajomość, najbardziej ucierpią Twoje finanse i transakcje biznesowe.