Kichać

Sen o kichaniu stanowi ostrzeżenie, aby uważać na fałszywych ludzi, którzy będą udawać Twoich przyjaciół. Sceptycyzm, który tym razem będzie Ci towarzyszył wskaże Ci drogę, którą powinieneś zacząć kroczyć w swoim życiu. Według sennika kichanie może także wieszczyć infekcję w najbliższym czasie, jak również może wskazywać na strach przed zarażeniem się. Być może Twoje ostatnie doświadczenia zdrowotne nie były pozytywne, dlatego też bardzo obawiasz się choroby.

Znaczenie snu kichanie

Kichanie podczas snu może wskazywać na nadchodzące przeziębienie. Może również być oznaką kłótni bądź plotek we własnym otoczeniu. Kiedy natomiast śnisz, że ktoś inny kicha, jest to zapowiedzią, że ktoś Ci bliski będzie potrzebował Twojego wsparcia i pomocy. Niestety tym razem nie uda Ci się ich udzielić. Metody, które zaproponujesz okażą się bowiem nieodpowiednie.

Próbować kichnąć, ale nie móc

Kiedy śnisz, że próbujesz kichnąć, lecz nie możesz, świadczy o tym, że relacje z innymi ludźmi zaczną Cię stresować oraz sprawiać Ci coraz więcej niepotrzebnych problemów. Być może nie powinieneś w koło zajmować się rozwiązywaniem spornych kwestii innych ludzi, bo nie wystarczy Ci czasu na swoje.

Kichanie z otwartymi oczami

Sen o otwartych oczach w trakcie kichania to znak, że osiągniesz coś, co do tej pory było dla Ciebie niedostępne. Jeśli pragniesz zdobyć trofeum, które jest poza Twoim zasięgiem, najpierw będziesz musiał opuścić strefę swojego komfortu.

Kichać kilka razy z rzędu

Sen o kichaniu kilka razy pod rząd to znak, że zafiksujesz się na punkcie pewnego innowacyjnego pomysłu, którego realizacja pochłonie mnóstwo Twojego czasu. Jedynie cierpliwość i wytrwała postawa sprawią, że będziesz mieć większą motywację do ukończenia swojego projektu. W innym znaczeniu tego typu sen wieszczy, że inni zaczną regularnie plotkować na Twój temat.

Leczenie kichania

Kiedy przyjmujesz jakiś lek na kichanie oznacza to, że wybierzesz złe sposoby radzenia sobie z kryzysem. Błędy, które popełnisz będą nieodwracalne, dlatego lepiej zejdź na ziemię i posłuchaj wreszcie kogoś bardziej doświadczonego od siebie a na pewno nie znajdziesz się już więcej w tak złym położeniu jak obecnie.

Kichać z powodu pieprzu

Kiedy śnisz, że kichasz przez pieprz, oznacza to, że Twój przyjaciel zacznie Cię bardzo irytować. Krytyka, którą usłyszysz pod swoim adresem bardzo Cię zestresuje. Być może nawet zaczniesz kryć do kogoś urazę przez długi czas.

Kichanie z powodu alergii

Sen o kichaniu z powodu alergii to znak, że sam staniesz się swoim największym wrogiem. Twoje nawyki i złe przyzwyczajenia przyczynią się bowiem do pogorszenia Twojego stanu zdrowia. Jeśli sam o siebie nie zadbasz, inni Cię w tym nie wyręczą.

Kichanie w Senniku Mistycznym

Kichanie we śnie to znak, że uzyskasz informacje, które zmienią Twoje dotychczasowe plany na przyszłość. Zaczniesz także podziwiać niewłaściwą osobę, która omami Cię pustymi słowami, lecz nie czynami. Jeśli nie chcesz stracić wszystkiego, powinieneś raczej skupić swoją uwagę na innym obiekcie.

Kiedy śnisz jak ktoś kicha oznacza to, że czeka Cię przeraźliwie nudne spotkanie towarzyskie.

Zobacz także:

  • Sok
  • Cytat
  • Rozpacz