Kawiarka

  Motyw kawiarki w marzeniach sennych jest wyrazem życzliwości, otwartości oraz gościnności osoby, która o niej śni. Parzenie kawy w kawiarce jest w snach zapowiedzią licznych spotkań towarzyskich i udanych wizyt, które pozostawią po sobie pozytywny ślad. Być może nawet udasz się z rewizytą do gości, którzy niedawno Cię odwiedzili. Sennik podaje, że kawiarka w innym znaczeniu stanowi zapowiedź, że staniesz się duszą towarzystwa, którą inni będą podziwiać za wzorowe zachowanie, zdolności kulinarne i dobry gust. Jednym słowem dla niektórych staniesz się przykładem idealnego gospodarza. Sen o kawiarce reprezentuje dobro, oddanie rodzinne, sukces i drobne przyjemności.

Szczegółowe znaczenie snu o KAWIARCE

  Widok kawiarki we śnie jest oznaką oczekiwania na uroczyste spotkanie w gronie najbliższych osób. Jest także wyrazem zadowolenia oraz chęci zrelaksowania się po wielu trudach.
  Jeśli parzysz kawę w kawiarce jest to znak, że odwiedzą Cię z wizytą mili goście, którzy okażą Ci swą wdzięczność bądź wybierzesz się w podróż do odległego kraju, który słynie z kultu podawania kawy.
  Gdy nalewasz komuś do filiżanki kawę z kawiarki wówczas sennik wieszczy, że poznasz nowych przyjaciół, którzy będą w przyszłości spędzać z Tobą mnóstwo czasu.
  Brudna, przypalona bądź zniszczona kawiarka to znak, że ktoś zrobi Ci złą reklamę przedstawiając Cię jako niechlujną, niedokładną i niepotrafiącą utrzymać domowego porządku osobę. Jeśli wszystkiemu nie zaprzeczysz wieści szybko się rozniosą a Ty staniesz się czarną owcą w stadzie.
  Mała kawiarka to znak, że spotka Cię wiele nerwowych sytuacji, najlepiej trzymaj się z daleka od osób, które wciąż narzekają na własny los, bo tylko w ten sposób znów poczujesz przypływ życiowej energii i wyjdziesz na prostą.
  Duża kawiarka wieszczy w snach wystawne przyjęcie, na którym będziesz honorowym gościem. Sen może także zwiastować domową rewolucję, którą może być przeprowadzka bądź odziedziczenie po kimś nieruchomości.