Sennik Kaucja

Sen o kaucji zwiastuje przeciwności losu oraz problemy finansowe. Kaucja to płatność dokonywana w sądzie na rzecz oskarżonego, aby umożliwić Mu tymczasową wolność w oczekiwaniu na proces. Sny o kaucji są zapowiedzią nieprzewidywalnych kłopotów, którym należy się w porę bliżej przyjrzeć. Freud uważał np., że marzenia senne o kaucji są związane z ograniczeniem podświadomości śniącego. A jakie znaczenie snu o kaucji prezentuje sennik?

Co oznacza sen o kaucji:

Sen o kaucji zwykle związany jest z szeregiem złożonych problemów w realnym życiu śniącego. Sennik podkreśla, że nie należy rezygnować z przyjmowania pomocy od ludzi, z którymi łączą Cię kontakty czysto biznesowe. Dbanie o własne interesy to bowiem podstawa toczącej się walki o byt.

Sennik: znaczenie snu o wpłacie kaucji:

Jeśli śnisz, że wpłacasz kaucję, wówczas taki sen wskazuje na potrzebę osiągania wyższych celów oraz dalszego budowania własnej przyszłości. Wpłacanie kaucji we śnie wskazuje na to, że powinieneś być przygotowany na pojawienie się w Twoim życiu kłopotów, które przyczynią się do braku stabilizacji oraz sprawią, że znajdziesz się w bardzo niezręcznej sytuacji. Jeśli jednak w porę podejmiesz właściwe kroki, na pewno uda Ci się zapobiec wszelkim życiowym trudnościom. Ważne jest, abyś wszelkie decyzje podejmował mając czysty umysł.

Jeśli nie stać Cię na wpłatę kaucji wówczas jest to zapowiedź, że w ważnym momencie nie będzie wokół Ciebie nikogo, kto jest zaznajomiony z Twoim kłopotliwym położeniem. Żaden krewny, przyjaciel ani znajomy nie udzieli Ci wsparcia ani porady, która mogłaby stać się panaceum na Twoje problemy. Będziesz mógł liczyć jedynie sam na siebie.

Gdy wpłacasz za kogoś kaucję oznacza to, że Twój przyjaciel bądź krewny przejdzie ciężki okres w swoim życiu i tylko Ty będziesz w stanie Mu pomóc.

Ucieczka po zwolnieniu za kaucję stanowi ostrzeżenie przed brakiem stabilizacji w związku uczuciowym. Tylko prawdziwa szczerość i przyjaźń pomiędzy partnerami będzie w stanie obronić wzajemną relację przed rozpadem.

Sen, w którym widzisz, jak nieznajomy otrzymuje kaucję, oznacza, że musisz przemyśleć swoje życiowe plany. Będzie kilka zawirowań, ale ostatecznie wszystko dobrze się dla Ciebie skończy.

Otrzymanie kaucji wróży w snach nieustannie pojawiające się troski i kłopoty, którym trzeba się będzie w odpowiednim momencie przeciwstawić.