Katalog

  Katalog pojawiający się we śnie jest zapowiedzią nadchodzących zmian w życiu osobistym bądź zawodowym śniącego. Sennik informuje, że w Twoim życiu zbliża się kryzys, który łatwiej będzie pokonać, jeśli w porę go zauważysz. Sen, w którym pojawia się katalog z reguły podkreśla na jakim poziomie obecnie się znajdujesz oraz ile jeszcze możesz osiągnąć.

Znaczenie snu: KATALOG

  Kiedy śnisz, że widzisz katalog w marzeniach sennych jest to znak, że zacznie przybywać Ci oszczędności w domowym budżecie, otrzymasz awans zawodowy bądź osiągniesz większą samodzielność w swoim życiu.
  Jeśli szukasz jakiegoś przedmiotu w katalogu w marzeniach sennych oznacza to, że dzięki wielu nowym wyzwaniom zyskasz wielu ciekawych przyjaciół.
  Wybieranie czegoś z katalogu to we śnie znak, że jesteś u progu osiągnięcia ważnego celu w życiu, jeszcze tylko krótki dystans dzieli Cię od tego, aby spełnić swoje marzenia.
  Czytanie katalogu we śnie jest oznaką, że poszukujesz listy dostępnych produktów, które pomogą Ci zażegnać pewien problem oraz osiągnąć ważny cel w życiu. Na Twoje szczęście ktoś pomoże rozwiązać Ci problemy, które od dawna Cię trapią i nie pozwalają iść do przodu.
  Otwieranie katalogu to zgodnie z tym, co podaje sennik zapowiedź, że ktoś zrobi Ci przyjemną niespodziankę, którą zapamiętasz na długo i będziesz ją miło wspominać.
  Jeśli po raz kolejny przeglądasz ten sam katalog, wówczas oznacza to, że w Twoje życie wkradnie się monotonia, która okaże się bardziej wyczerpująca niż intensywna praca.
  Podarty bądź zniszczony katalog to według sennika oznaka, że nie uda Ci się załatwić trudnych spraw, niestety nie wszystko pójdzie Ci tak gładko jak zakładałeś na samym początku.
  Przeglądanie katalogu oznacza we śnie, że wkrótce dowiesz się o pewnej interesującej ofercie, lecz wiele będzie zależało od tego, jak szybko na nią zareagujesz. Przy odrobinie szczęścia tym razem nie zanotujesz zbyt dużych strat finansowych.
  Otrzymanie od kogoś katalogu w senniku oznacza, że nie powinieneś zabierać się za nowe sprawy, jeśli nie zakończysz poprzednich, bo szybko wpadniesz w panikę nie wiedząc w co najpierw włożyć ręce.
  Jeśli gubisz katalog w marzeniach sennych jest to zapowiedź, że poróżnisz się z bliskim przyjacielem.

Sennik: poszukiwanie katalogu

  Jeśli usilnie poszukujesz jakiegoś katalogu, wówczas sen jest oznaką, że weźmiesz na swoje barki zbyt wiele obowiązków, przez co z czasem zaczniesz tracić nad wszystkim kontrolę. Najlepiej zrezygnuj z czegoś, bo wszystkiemu na pewno nie podołasz i będzie Ci wstyd przed własnym otoczeniem.