Sennik Kąt

  Sen o staniu w kącie jest oznaką uczucia frustracji oraz braku kontroli przy podejmowaniu ważnych decyzji w życiu. Być może masz poczucie uwięzienia bądź czujesz się przez kogoś osaczony. Sen świadczy także o braku możliwości wyboru właściwej drogi w życiu. Z niektórych sytuacji nie ma bowiem idealnego wyjścia, czasem trzeba się bardzo natrudzić, aby móc uporać się z trudnościami na pozór prostymi do rozwiązania. Sen o staniu w kącie świadczy również o poczuciu braku wolności bądź o próbie ukarania siebie za błędy z przeszłości.
  Kiedy we śnie widzisz kąt jest to znak, by nie zajmować się życiem i sprawami innych ludzi bo może okazać się to dla Ciebie bardzo zgubne.
  Jeśli widzisz wielu ludzi stojących w kącie, wówczas sen stanowi przesłanie, że pewna osoba zacznie od Ciebie stronić bądź przeciągnie na swoją stronę Twoich przyjaciół.
  Kiedy sam stoisz w kącie, sen jest zapowiedzią życiowej izolacji, którą sam sobie zafundujesz. Jedynie współpraca z innymi ludźmi może uchronić Cię przed kłopotami, z którymi będziesz musiał się zmierzyć.
  Próba ukrycia się w kącie przed czymś bądź przed kimś we śnie to znak, by uważać na siebie bowiem ludzie, którzy zajmują się plotkami mogą ściągnąć na ciebie niepotrzebne nieszczęście.
  Jeśli śnisz o tym, że w kącie jest brudno bądź są w nim pajęczyny, wówczas będziesz musiał ponownie zmierzyć się z problemami z przeszłości, które powrócą do Ciebie w najmniej spodziewanym momencie.
  Gdy we śnie klęczysz w kącie oznacza to, że będziesz usilnie poszukiwał pomocy podczas gdy wszyscy się od Ciebie odwrócą. Pamiętaj jednak, że zła karma zawsze powraca i po pewnym czasie to Ty będziesz mógł odmówić pomocy innym.