Karawan

Sen o karawanie nawołuje do zamknięcia nieskończonych spraw w życiu. Sennik przypomina o tym, że należy zacząć jak najszybciej działać, by dokonać w porę niezbędnych zmian w swoim życiu. Zastanów się czy jesteś w stanie przypisać karawan do konkretnego doświadczenia. Jeśli nie, to powinieneś skupić się na szczegółach snu, postarać się je wszystkie zapamiętać, a następnie odnaleźć konkretne znaczenie.

Podstawowe znaczenie snu o karawanie:

Widok karawanu we śnie chociaż wydaje się niezbyt pozytywnym omenem, to często niesie ze sobą dobre przesłanie i zapowiada wkroczenie w nowy etap życia. Być może znajdziesz nową pracę, założysz rodzinę lub nastąpi jakaś inna poważna zmiana w Twoim dotychczasowym życiu.

Mijający Cię karawan oznacza, że nie uda Ci się zakończyć wszystkich spraw na czas. Sen ponadto może również odzwierciedlać Twoje rozważania dotyczące ulotności czasu i tego jak mija Ci życie. Czujesz jak czas Ci ucieka i tak naprawdę nic w Twoim życiu się nie zmienia. Jeśli czegoś nie zmienisz będziesz musiał pogodzić się z tym, że Twoje marzenia i cele pozostaną tylko w sferze fantazji.

Prowadzenie karawanu świadczy o Twojej chęci dokonania zmian w życiu. Być może znajdujesz się na rozdrożu i musisz zdecydować, czy chcesz zaryzykować i wybrać bardziej wyboistą drogę czy popłynąć z nurtem licząc na ochłapy, które przyniesie Ci los.

Kupno karawanu we śnie sugeruje, że czujesz się niedoceniany. Zdajesz sobie doskonale sprawę ze swojej wartości, jednak z jakiegoś powodu boisz się zaryzykować by dać sobie szansę na odmianę losu. Często taki sen występuje u ludzi młodych, stojących u progu życia, którzy jeszcze nie do końca wiedzą czego pragną.

Jeżeli idziesz w konwoju za karawanem to tego typu sen wieszczy nieprzyjemne wydarzenia. Być może ostatnio Twoje życie pełne było stresu i nerwowych sytuacji. Zastanów się zatem jaki jest tego powód i postaraj się go jak najszybciej naprawić. Sennik zapowiada, że powstałe napięcie rozleje się na wszystkie sfery Twojego życia i będzie miało dla Ciebie przykre następstwa.

Gdy śnisz o wypadku z udziałem karawanu wówczas sen wskazuje to na Twoje wyczerpanie i przemęczenie. Być może wziąłeś na siebie ostatnio zbyt dużo obowiązków bądź popełniłeś więcej błędów niż zazwyczaj. To wszystko powoduje, że jesteś przemęczony i nie możesz się skoncentrować na własnych celach. Musisz pomyśleć o krótkim urlopie, by naładować baterie i przygotować się na przyszłe wyzwania.

Zobacz także:

  • Plan
  • Pościg
  • Kreda