Kapral

  Kapral w senniku interpretowany jest jako jeden z symboli życia, codziennej walki o przetrwanie, służby oraz rozwoju umysłowego i duchowego. Najprawdopodobniej podświadomie próbujesz uporządkować panujący wokół Ciebie chaos. Sen, w którym pojawia się kapral jest również postrzegany jako przejaw odwagi oraz silnych przekonań.

Istnieją dwa główne znaczenia snu KAPRAL:

  Pierwsze z nich związane jest z wewnętrznymi konfliktami śniącego, jego wartościami oraz przekonaniami, które mogą sprawić, że będzie On wciąż chciał się przed czymś bronić. Sen o kapralu tak na prawdę sugeruje, że w życiu stale trzeba o coś walczyć.
  Drugi związany jest z relacjami jakie mamy z innymi ludźmi. Prawdopodobnie przechodzisz teraz bardzo trudny okres w swoim życiu, przez co masz problemy z komunikacją z najbliższymi. Być może również niepotrzebnie próbujesz narzucić innym swoje przekonania dlatego wciąż spotykasz się z odrzuceniem.

Sennik: KAPRAL

  Jeśli w swoim śnie widzisz kaprala, wówczas jest to znak, że powinieneś wreszcie przejąć kontrolę nad własnym życiem i stać się bardziej niezależny od innych.
  Kapral na służbie stanowi ostrzeżenie przed zranieniem. Sen świadczy także o tym, że za wszelką cenę starasz się w swoim życiu unikać bólu oraz zbędnych konfliktów.
  Kłótnia z kapralem to w snach znak, że jeśli ktokolwiek wejdzie Ci w drogę, wygrasz walkę związaną z ochroną pielęgnowanych przez siebie wartości oraz pragnień.
  Jeśli jesteś kapralem, wówczas sennik podaje, że wykażesz się pełną gotowością do konfrontacji z wewnętrznymi konfliktami oraz życiowymi problemami.
  Jeśli kobieta śni o kapralu oznacza to, że czuje się zagrożona w związku z mężczyzną bądź odważy się stoczyć o niego z kimś konflikt.
  Rozmowa z kapralem w marzeniach sennych wieszczy, że przestaniesz kogoś tolerować bądź przezwyciężysz życiowe trudności i zaakceptujesz wreszcie swoje błędy z przeszłości.