Kantor

  Kantor występujący w snach jest na ogół pozytywnym znakiem, który wróży śniącemu dalekie podróże, sukcesy finansowe oraz spektakularne osiągnięcia zdobywane przy okrojonym budżecie. Sennik mówi, że kantor w marzeniach sennych kojarzony jest z takimi atrybutami jak kontrola, pewność siebie, rozwój kariery a także zwiększone możliwości rozwoju osobistego.

Znaczenie snu o KANTORZE:

  Kiedy widzisz kantor w marzeniach sennych jest to znak, że ktoś rozliczy Cię z Twoich codziennych obowiązków. Poluzowanie standardów pracy stanie się teraz mitem, dlatego powinieneś zakasać rękawy jeśli nie chcesz stracić swojego obecnego stanowiska.
  Jeśli śnisz, że posiadasz własny kantor oznacza to, że osiągniesz w swoim życiu materialny dobrobyt. Niezależnie od stanu finansowego jaki obecnie posiadasz pieniądze staną się dla Ciebie jedynie sposobem na zdobycie wartościowych przedmiotów. W innym znaczeniu sen zwiastuje, że zaprowadzisz ład tam, gdzie daje się we znaki chaos i zamieszanie.
  Gdy jesteś w kantorze, wówczas sen świadczy o tym, że zastanawiasz się jak prawidłowo spożytkować zarobione pieniądze. Przed Tobą wiele nerwowych dni, które sprawią, że staniesz się bardziej zmobilizowany do działania niż dotychczas.
  Wymiana waluty w kantorze to w snach zapowiedź, że w tajemnicy przed własnym otoczeniem otrzymasz szansę na zupełnie nowe źródło dochodu.
  Jeśli śnisz, że sprzedajesz w kantorze walutę, wówczas oznacza to, że nie uda Ci się zrealizować wszystkich swoich pomysłów i pragnień.
  Kupno waluty w kantorze wróży zgodnie z wiedzą pochodzącą z sennika duże zmiany, które okażą się być dłuższym procesem.
  Jeśli śnisz, że rabujesz kantor, wówczas jest to zapowiedź zastoju w interesach.
  Praca w kantorze w marzeniach sennych wieszczy, że postawisz sobie zbyt wygórowane wymagania, którym nie podołasz. Jeśli będziesz wobec siebie tak surowy, na pewno nie zajdziesz zbyt daleko.