Kankan

  Kankan we śnie wiąże się z potrzebą wolności w rzeczywistym życiu śniącego. Sennik ujawnia, że taniec ten wyraża pasje, emocje oraz najgłębsze uczucia jakie można sobie wyobrazić. Sen o kankanie zazwyczaj wieszczy, że Twoje pragnienia zostaną wreszcie spełnione. W innym znaczeniu sen, w którym ktoś tańczy kankana wiąże się z niskim poczuciem własnej wartości, jest także wyrazem niepewności o własną przyszłość oraz przyszłość wspólnego pożycia z partnerem.

Znaczenie snu: KANKAN

  Jeśli tańczysz kankan to we śnie znak, że powinieneś zmienić swoje luźne podejście do życia na bardziej stateczne. Czas przemija a pewne wydarzenia i szanse mogą już nigdy nie powtórzyć się dwukrotnie.
  Jeśli widzisz jak inni tańczą kankana, wówczas spotkasz się z arogancją ludzi, którzy w pewien sposób są od Ciebie uzależnienie, lecz nie są jeszcze tego świadomi.
  Gdy jesteś na scenie i tańczysz kankana, wówczas sen jest związany ze sposobem w jaki na co dzień wyrażasz samego siebie oraz w jaki komunikujesz się z innymi ludźmi. Taki sen stanowi przesłanie, aby lepiej o siebie zadbać w realnym życiu.
  Nauka kankana w snach stanowi przestrogę, aby jak najszybciej przebudzić się z letargu, zejść na ziemię oraz zacząć normalniej żyć, bo może wkrótce okazać się, że przez własną opieszałość nabawisz się w końcu szeregu dolegliwości zdrowotnych.

Kankan w innych sennikach oraz tłumaczeniach:

Sennik mistyczny:

  Kankan pojawiający się w marzeniach sennych przestrzega śniącego, że nie należy pozwalać sobie w życiu na zbyt wiele i wchodzić z butami do cudzego życia. Takie postępowanie może się bowiem szybko obrócić przeciwko Tobie a także może mieć trwałe i nieodwracalne skutki na przyszłość.

Zobacz także:

 • Kloc
 • Nektar
 • Wynalazca