Kanister

  Kanister w marzeniach sennych jest najczęściej odzwierciedleniem długo skrywanych sekretów. Ujawnienie ich każdorazowo będzie wiązać się z licznymi zmianami w życiu śniącego. Warto zauważyć, że zgodnie z tym, co podaje sennik, ważna jest również zawartość kanistra a nie samo jego opakowanie.

Znaczenie snu: KANISTER

  Jeśli śnisz, że nalewasz do kanistra jakiś płyn oznacza to, że podejmiesz się zadania, którego zakończenie okaże się z czasem niezbędne. Rozsądne podejście wystarczy aby uniknąć przykrych wydarzeń w przyszłości.
  Jeśli przelewasz z kanistra benzynę do samochodu, wówczas sennik ujawnia, że zdradzisz tajemnicę przyjaciela przez co zawiedziesz jego wieloletnie zaufanie.
  Pusty kanister to we śnie znak, że spotkasz się w życiu osobistym z rozczarowaniem. Jeśli nie chcesz przeżyć zbyt dużego zaskoczenia, lepiej miej oczy szeroko otwarte.
  Zamknięty kanister to we śnie znak, że wkrótce zakończysz długofalowe przedsięwzięcie tylko jeśli uzbroisz się wcześniej w cierpliwość. Szczęście na pewno będzie Ci sprzyjać.
  Przeciekający kanister to według sennika znak, że pewna osoba zdradzi Twoją długo skrywaną tajemnicę, przez co bardzo Cię zirytuje, najlepiej będzie dla Ciebie jeśli zaczniesz ją ignorować.
  Jeśli gubisz kanister, wówczas sen świadczy o tym, że bez reszty zafiksujesz się na punkcie pewnej osoby, która nie zasługuje na Twój szacunek i oddanie.

Sennik mistyczny:

  Sen, w którym widzisz kanister na ogół wieszczy odkrycie tajemnic, które w przeszłości zostały wrzucone do szuflady i z czasem zapomniane. Jednak dzięki pewnej osobie błyskawicznie przypomnisz sobie o wszystkim. Ważne, abyś niezależnie od sytuacji, w której się znajdziesz trzymał się swoich racji z niezłomnym uporem.

Zobacz także:

 • Trybuny
 • Koronka
 • Liczba