Sennik Kanał

  Kanał w marzeniach sennych jak i w rzeczywistości to miejsce stworzone przez człowieka, które odzwierciedla jego interwencję w naturę, symbolizuje strukturę oraz równowagę, reprezentuje także płomienne uczucia i popędy oraz obrazuje sposób w jaki im ulegamy. Według informacji zawartych w sennikach, kanał jest symbolem życiowej równowagi pomiędzy naturą a nowoczesnością, która bywa obca człowiekowi sama w sobie.

Znaczenie snu o KANALE:

  Gdy śnisz, że widzisz kanał oznacza to, że niesiesz ze sobą bagaż emocjonalny, który krępuje Twoje ruchy bądź Cię przed czymś powstrzymuje.
  Jeśli śnisz, że widzisz kilka kanałów jest to oznaką poczucia równowagi w relacjach rodzinnych. Sennik przestrzega, aby nie poświęcać zbyt wiele uwagi ludziom, którzy nie odwzajemniają Twoich intencji.
  Jeśli wpadasz w kanał, wówczas sen stanowi ostrzeżenie przed własnymi działaniami. Choć Twoje intencje będą jak najbardziej szczere, przez przypadek możesz nieopatrznie wpaść we własną pułapkę.
  Budowanie kanału w marzeniach sennych stanowi ostrzeżenie, że zaczniesz robić coś, na czym zupełnie się nie znasz i przy odrobinie szczęścia uda Ci się osiągnąć sukces.
  Przechodzenie przez kanał to według sennika zapowiedź, że czeka Cię w życiu wiele radości, którą będziesz dzielić z bliskimi. W innym znaczeniu sen może oznaczać, że będziesz wciąż pokonywać przeszkody, które będą do Ciebie stale powracały.
  Jeśli śnisz, że widzisz płynące w kanale statki, wówczas oznacza to, że Twój dom będzie teraz otwarty dla wielu ludzi.
  Kanał z brudną wodą to w snach zły znak, który zwiastuje, że ktoś zrujnuje Ci życie lub stracisz coś, co ma dla Ciebie ogromną wartość.
  Sen, w którym widzisz betonowy kanał stanowi ostrzeżenie przed brakiem harmonii i rónowagi w Twoim życiu.
  Kanał z mętną wodą to zły znak kojarzący się z nieszczęściem, może wróżyć śmierć członka rodziny bądź poważną chorobę.
  Sen o kanale z mułem zwiastuje, że czeka Cię w życiu okres poważnego regresu. Sprawy nie będą posuwać się w żaden sposób do przodu, raczej zaczniesz się ze wszystkim cofać.
  Kanał z czystą wodą stanowi przesłanie, że spotka Cię wielkie szczęście a Twoje życie będzie pozbawione większych zmartwień.
  Jeśli śnisz, że kopiesz kanał jest to znak, że zaczniesz lepiej kontrolować przepływ informacji pomiędzy członkami Twojej załogi. Przez pewien okres nie będziesz mógł się skupić na sobie, własnych siłach i kreatywności. Jednak kiedy wypoczniesz udając się w ciche miejsce z dala od gorączkowego życia domowego, wówczas uda Ci się ponownie przywrócić stan równowagi w Twoim zabieganym życiu.
  Gdy płyniesz w kanale na plecach bądź w łodzi jest to we śnie pozytywny znak. Sen jest bowiem oznaką, że znajdziesz równowagę pomiędzy ważnymi obszarami swojego życia i nadal będziesz utrzymywał się na powierzchni pozostając przez cały czas sobą.
  Kiedy woda w kanale podnosi się i opada jest to we śnie oznaką niezrównoważonych emocji w związku partnerskim.

Zobacz także:

 • Kraty
 • Miotła
 • Kangur