Kalkulacje

Kalkulacje we śnie są oznaką, że Twoje chłodne podejście do interesów wreszcie przyniesie Ci pożądane efekty. Dystans, który dzielił Cię od Twoich rywali teraz raptownie się zmniejszy i dzięki temu zbliżysz się bardziej do swojego celu. Sennik mówi, że kalkulacje pojawiające się w snach są symbolem wyrachowania, a niekiedy nawet wyrazem chęci podejmowania odważnych działań finansowych.

Znaczenie snu o kalkulacjach:

Robienie kalkulacji to w marzeniach sennych oznaka, że spotkasz na swojej drodze człowieka, który będzie miał głowę do interesów. Dzięki niemu Tobie także uda podjąć się kilka odważnych decyzji.

Nieprawidłowe kalkulacje to znak, że potrzebujesz szerszego spojrzenia na sprawy, które do tej pory nie były bliskie Twojemu sercu. Lepiej nie zrzucaj swoich obowiązków na innych, bo stracisz okazję do poprawy swojej sytuacji finansowej.

Chłodne kalkulacje wieszczą w snach, że wreszcie będziesz mógł liczyć na sukcesy w interesach, lecz pamiętaj, aby trzymać się z daleka od osób, które nieustannie namawiają Cię do intryg.

Udane kalkulacje są w snach zapowiedzią uporządkowania wszystkich życiowych spraw śniącego, spojrzenia na nie krytycznym okiem oraz rozpoczęcia niezbędnych działań.

Kalkulacje pieniędzy jest w snach oznaką, że Twoje projekty i dokonania okażą się dochodowe a co najważniejsze także trwałe. W świecie osobistych finansów czeka Cię całkowita transformacja i przemeblowanie. Będziesz musiał bardziej skupić się i podjąć kilka wyzwań. Jest to również zapowiedź, że zapragniesz oderwać się od kłopotów, które nieustannie na Tobie ciążą. Zaczną pociągać Cię nieznane dotąd dziedziny i zagadki, w co początkowo nie wszyscy Ci uwierzą. Jednak wiara w nowe zainteresowania sprawi, że Twoje rady okażą się słuszne.

Jeśli we śnie piszesz jakieś kalkulacje jest to zapowiedzią korzystnych okazji oraz zaproszeń na towarzyskie spotkania, na których zawiążesz niezwykle intratne i przyszłościowe znajomości.

Kiedy śnisz, że otrzymujesz od kogoś kalkulacje oznacza to, że Twoje opinie i dobre rady trafią do serc najbardziej zatwardziałych ludzi z Twojego otoczenia. Jeśli pragniesz otrzymać za swoje zasługi nagrodę wykorzystaj okazję i pogódź się z osobami, które miały do Ciebie o coś pretensje.

Kalkulacje bankowe to według sennika zapowiedź odwagi i samodzielności finansowej. W pracy przygotuj się do nowych zadań. Jeśli nie wpadniesz w panikę, to dasz sobie jak zwykle ze wszystkim radę.

Kalkulacje podatkowe to w marzeniach sennych zwiastun licznych zmian i nowych decyzji. Stare przedsięwzięcia i nowe obowiązki przestaną Cię z czasem interesować. W pewnej kwestii zmienisz także swoje stanowisko, podejmiesz nowe projekty i ambitniejsze wyzwania.

Jeśli nie umiesz odczytać lub poradzić sobie z kalkulacjami jest to zgodnie z sennikiem znak, że Twoje odważne przedsięwzięcia nie powiodą się bowiem nikt ważny nie pomoże Ci ich osiągnąć.

Gdy liczby w kalkulacjach zmieniają się oznacza to, że czeka Cię w życiu wiele zmian raz lepszych raz gorszych. Ostatecznie uporządkujesz swoje życie w o wiele wyższym stopniu niż było to do tej pory.