Kac

  Kac we śnie jest oznaką zapłaty za krótkie chwile przyjemności, które w dłuższej perspektywie czasu mogą wnieść do życia śniącego wiele niepewności oraz negatywnej energii. Sen jest niekiedy wyrazem usilnego poszukiwania drogi na skróty oraz braku zgody na pełną marazmu zastaną rzeczywistość. Jest symbolem złudnych pragnień, nadziei i szczęścia oraz wyrazem tęsknoty za stabilnym życiem pełnym spokoju i harmonii. Kac może być również ostrzeżeniem przed życiem w nałogu, z którego trudno będzie powrócić do normalności.
  Jeśli śnisz o tym, że masz kaca jest to zapowiedzią wizyty znajomych, dzięki którym zyskasz krótkie chwile przyjemności.
  Jeśli śnisz, że udaje Ci się znaleźć lekarstwo na kaca, wyzwolisz się z trudnego położenia, dzięki czemu osiągniesz stabilność finansową a także zyskasz poczucie spełnienia.
  Gdy miewasz często kaca wówczas sen wieszczy, że znajdziesz dobre towarzystwo do wspólnej zabawy oraz niekończących się uciech, zaczniesz także otaczać się ludźmi, którzy mają zamiłowanie do rozpustnego życia.
  Kiedy nie możesz zwalczyć kaca we śnie jest to zapowiedź, że znajdziesz się w trudnej sytuacji, w której będziesz mógł liczyć tylko na siebie, Twoje uczucia szybko się wypalą.
  Gdy śnisz, że inni mają kaca jest to oznaką, że znajdziesz się w gronie ludzi, którzy mają niezbyt poważne podejście do życia, uważaj bo mogą ominąć Cię bardzo istotne i wiele znaczące sprawy.
  Gdy ktoś pomaga Ci zwalczyć kaca, sen wróży, iż pewna osoba przyczyni się do zmiany biegu Twoich życiowych losów, odegra ona także większy udział w Twoim życiu niż kiedykolwiek przypuszczałeś.