Sennik Kabina

Kabina pojawiająca się w snach jest oznaką poczucia uwięzionego partnerstwa bądź w przeciwnym znaczeniu oznaką nieoczekiwanego szczęścia. Może być także zapowiedzią problemów w życiu rodzinnym bądź nieprzemyślanych planów.

Podstawowe znaczenie snu o Kabinie:

Sen o drewnianej kabinie jest znakiem pragnienia powrotu do natury. Jest to także symbol samodzielności, niezależności oraz skromności. Wróży osiągnięcie wielkiego sukcesu dzięki własnym nieograniczonym możliwościom. Drewniana kabina w lesie wieszczy, że zyskasz możliwość poświęcenia czasu na relaks i cieszenie się dobrymi rzeczami w swoim życiu.

Kabina na statku pojawiająca się w snach oznacza, że dotrzesz do sedna pewnej sprawy i podejmiesz decyzje na szeroką skalę. Tego typu sen może być również zapowiedzią romansu bądź wyrazem strachu przed ujawnieniem własnych uczuć i emocji.

Kabina prysznicowa to znak, aby strzec się w życiu fałszywych przyjaciół. Mogą oni bowiem zwieść Cię na manowce jedynie dla zdobycia osobistych korzyści i celów.

Sen o kabinie kosmicznej jest zwiastunem radości i chwil pełnych szczęścia w życiu. Droga, którą zaczniesz kroczyć w życiu jak nigdy wcześniej będzie usłana różami.

Opuszczona kabina zachęca śniącego do zachowania życiowej ostrożności oraz przestrzega przed egoistycznymi ludźmi, którzy nigdy nie poświęcą Ci tyle własnej uwagi, ile potrzebujesz.

Otwarta kabina we śnie jest zapowiedzią życiowych transformacji oraz pojawienia się na horyzoncie nowych możliwości.

Zamykanie kabiny w snach świadczy o tym, że w Twoim życiu dojdzie do wielu zmian, z którymi będziesz musiał poradzić sobie sam. Zatłoczona kabina w snach wskazuje na pragnienie odosobnienia od innych. Alternatywnie tego typu sen oznacza, że pozostaniesz wierny swoim obowiązkom oraz stracisz zaufanie do innych, przez co poniesiesz wiele strat.

Mieszkanie w kabinie to według sennika znak, że brakuje Ci w życiu ciszy i spokoju oraz oderwania się od wszystkich przyziemnych spraw, które zaburzają Twoje poczucie równowagi. Alternatywnie tego typu sen wskazuje na potrzebę pójścia w życiu naprzód.

Mokra kabina wskazuje w snach na poczucie emocjonalnej pustki, dyskomfort oraz brak równowagi potrzebnej do życia.

Czarna kabina zwiastuje wielkie nieszczęście, niekiedy jednak również zapowiada rozwiązanie trudnych problemów w życiu i nowy początek.