Sennik Jowisz

Sen o planecie Jowisz jest symbolem energii, fortuny i szczęścia. Wskazuje na czas życiowych zawirowań i przemian. Może również wróżyć podejmowanie niepotrzebnego ryzyka w życiu a zwłaszcza w sprawach finansowych oraz wieszczyć podejmowanie zbyt pochopnych decyzji i osądów. Jowisz według sennika jest wyrazem ludzkiego optymizmu oraz ekstrawagancji a także pragnieniem doznawania życiowych przyjemności. Alternatywnie motyw Jowisza we śnie może świadczyć o potrzebie poszerzania swojej wiedzy z dziedzin przyrodniczych.

Podstawowe znaczenie snu o Jowiszu:

Kiedy widzisz we śnie planetę Jowisz wówczas z pewnością w najbliższej przyszłości osiągniesz wielki sukces. Według doniesień z wielu różnych senników widok planety Jowisz w marzeniach sennych stanowi zapowiedź bardziej kreatywnego podejścia do życia.

Gdy uczysz się o Jowiszu zwykle jest to zapowiedzią, że zapanuje wokół Ciebie pozytywna atmosfera, dzięki której przejmiesz kontrolę nad własnym życiem oraz zaczniesz podejmować właściwe decyzje. Dokonasz także w pewnej kwestii właściwego wyboru, który w przyszłości będzie miały charakter trwały.

Olbrzymi Jowisz w snach oznacza, że spłynie na Ciebie energia od człowieka pełnego charyzmy i empatii. Będzie ona wyczuwalna w bezpośredniej rozmowie i kontakcie z nim. Wasza wzajemna znajomość poszerzy Twoje dotychczasowe horyzonty, które od dawna pragniesz szerzej rozwinąć.

Spadający Jowisz jest to znak, że musisz uporządkować emocjonalny chaos, który od pewnego czasu panuje w Twoim życiu. Nie poddawaj się lecz walcz do końca, bo zrobienie niezbędnego porządku nie zabierze Ci zbyt wiele czasu.

Sen o Jowisz, który jest wysoko na nieboskłonie jest zapowiedzią życia w powiększonym gronie towarzyskim. Nowe osoby, które dołączą do Twojej grupy przyjaciół sprawią, że Twoje życie społeczne stanie się bardziej radosne a Ty coraz częściej będziesz emanować pozytywną energią.

Lśniący Jowisz zgodnie z sennikiem świadczy o wielkim zapale do pracy, który sprawi, że uda Ci się wreszcie osiągnąć to, czego pragniesz.