Jod

Sen o jodzie jest synonimem zdrowia, sił witalnych oraz życiowego ożywienia. Zarówno w świecie rzeczywistym jak i w marzeniach sennych łączy ze sobą moc ogromnego żywiołu jakim jest woda wraz z jej prozdrowotnymi właściwościami. Jod to pierwiastek, który podobnie jak woda jest symbolem życia. Jodyna w snach jest zapowiedzią wielu życiowych zmian. W prawdzie nie wszystkie z nich będą pozytywne, lecz dzięki nim zmienisz swoją dotychczasową codzienność.

Podstawowe znaczenie snu o jodzie:

Jeśli śnisz, że jedziesz nad morze by wdychać jod jest to znak, że potrzebujesz wypoczynku. Od pewnego czasu nie robisz nic dla siebie, lecz jedynie dla innych. Taki stan rzeczy może w końcu sprawić, że nie uda Ci się wyrobić planowanego przedsięwzięcia bo zwyczajnie zabraknie Ci na wszystko czasu.

Sól jodowana zwykle stanowi przesłanie, aby śniący zaczął bardziej uważać na własne zdrowie oraz swoich bliskich.

Badanie poziomu jodu w organizmie może świadczyć w snach wystąpienie uciążliwych dolegliwości, które nigdy wcześniej nie miały miejsca.

Jodyna widziana w snach stanowi przesłanie, że jeśli pragniesz wykonać swój plan minimum, powinieneś jak najszybciej pospieszyć się, bo może się okazać, że w przyszłości będzie bardzo ciężko wcielić go w życie.

Jeśli wylewasz jodynę na ubranie to taki sen świadczy o tym, że popełnisz błąd, od którego nie będzie już odwrotu. Twoje lenistwo stanie się przeszkodą numer jeden w dążeniu do upragnionego celu. Będziesz mógł to zmienić jedynie wtedy, gdy znów weźmiesz się za kontynuację uczciwej pracy.