Sennik Jesion

  Jesion pojawiający się w snach jest symbolem stabilności, ochrony, jedności a także solidarności i zjednoczenia z ludźmi, którzy Cię otaczają. Sen może być również oznaką, iż w Twoim najbliższym gronie jest ktoś, kto zapewni Ci spokojne życie oraz da Ci poczucie bezpieczeństwa. Warto wspomnieć, że drzewa w snach są zwykle symbolem życia oraz chęci stawienia czoła otaczającej nas rzeczywistości.
  Kiedy we śnie widzisz jesion oznacza to, że ktoś, kto ma władze zaoferuje Ci stabilizację i bezpieczeństwo oraz ochronę przed możliwą krzywdą.
  Jeśli śni Ci się mały jesion rosnący w ogrodzie, wówczas oznacza to, że zasięgniesz porady u mądrej osoby, która pomorze Ci w zrealizowaniu pewnego przedsięwzięcia.
  Gdy we śnie ścinasz jesion, według najstarszych senników jest to ostrzeżenie przed kłótniami oraz pogorszeniem wzajemnych relacji z rodziną i przyjaciółmi.
  Kiedy śnisz, że inni ludzie ścinają jesion jest to znak, że starasz się mieć pozytywne nastawienie do życia i w newralgicznych sytuacjach w życiu zachować względny spokój.
  Uschnięty jesion we śnie stanowi zapowiedź, że wydasz swoje pieniądze w bardzo lekkomyślny sposób, wykorzystasz je na bezowocne przedsięwzięcia, których potem będziesz żałować.
  Jesion rosnący na pustkowiu zwiastuje przeprowadzkę, przestrzega również przed radami, których udzielisz innym, i które wpłyną negatywnie na osiągnięcie tego, co planujesz.