Jędza

  Widok jędzy we śnie jest symbolem potępienia, zwiastuje utratę pieniędzy oraz zapowiada kłopoty z partnerem, zwykle w biznesie. W pozytywnym znaczeniu wieszczy korzyści finansowe oraz zapowiada wielką radość w rodzinie. Jędza jest na ogół negatywnym omenem zwiastującym ukrytego wroga bądź problemy finansowe. Odzwierciedla postawę pełną przygnębienia oraz mrocznych wizji osoby, która o niej śni.

Znaczenie snu o Jędzy:

  Kiedy widzisz jędzę w swoim śnie jest to znak, że jakaś sytuacja Cię przerośnie. w twoim najbliższym otoczeniu pojawi się szkodnik, który będzie odznaczał się wyjątkowym brakiem empatii i zarozumialstwem. Taki sen może przepowiadać także kłopoty z powodu przyjaciela, z którym w przeszłości robiłeś kiedyś interesy.
  Jeśli boisz się jędzy oznacza to, że osoba młodsza od Ciebie postawi Cię w bardzo kłopotliwej sytuacji.
  Zabicie jędzy wieszczy we śnie pozbycie się niechcianych gości ze swego domostwa, może także wróżyć nieprzespane noce bez cienia szansy na odrobinę wypoczynku.
  Uwięzienie jędzy to sygnał, że otrzymasz złą wiadomość od dokuczliwego przyjaciela. Sen jest także zapowiedzą zwycięstwa nad wrogami, jest również zapowiedzią zysku i być może wygranej na loterii.
  Kłótnia z jędzą stanowi w marzeniach sennych przestrogę, aby w żadnej sytuacji nie dać się nikomu zwieść pozorom. Sennik mówi, że lepiej kierować się własnym rozumem obserwując własne otoczenie.
  Jeśli to Ty jesteś jędzą oznacza to, że Twoje umiejętności zostaną przez kogoś poddane próbie. Jeśli przejdziesz ją pozytywnie, Twoja pozycja na pewno wzrośnie.
  Jeśli jędza ma czarne włosy jest to znak, że musisz być czujny, gdyż w Twoim najbliższym otoczeniu pojawi się złodziej. Sen jest także zapowiedzią, że zaczniesz koncentrować się w życiu głównie na własnych zyskach.

Zobacz także:

 • Oklaski
 • Leniwy
 • Beczka