Jatagan

Jatagan we śnie zwiastuje daleką podróż, a nawet przeprowadzkę do innego kraju. Możliwe, że zdasz sobie sprawę, że w kraju w którym mieszkasz nic Cię nie trzyma i w żaden sposób nie jesteś w stanie podwyższyć swojego poziomu życia.

Szczegółowe znaczenie snu o jataganie:

Trzymanie jataganu

Sen, w którym trzymasz jatagan to dobry znak świadczący o dumie i zadowoleniu z obecnej sytuacji życiowej. Możliwe, że Twoi bliscy zaczną doceniać i podziwiać Twoje sukcesy co tylko dodatkowo zmotywuje Cię do dalszego działania.

Gdy widzisz jak ktoś trzyma jatagan

Widok we śnie osoby dzierżącej jatagan zwiastuje zbliżające się niebezpieczeństwo. Pomimo, że wiele osób będzie odradzać Ci podejmowanie pewnych działań, będziesz zmuszony zmierzyć się z konsekwencjami, którą mogą okazać się dla Ciebie nieprzyjemne.

Ostrzenie jataganu

Sen, w którym ostrzysz jatagan to zazwyczaj bardzo pozytywny omen świadczący o odnalezieniu szczęścia na wielu płaszczyznach życia. Wszystko w końcu zacznie się układać po twojej myśli i będziesz mógł osiągnąć to, o czym marzyłeś od dawna.

Zranienie kogoś jataganem

Sen o zranieniu kogoś jataganem oznacza, że Twoja bezczelność i bezpretensjonalność w końcu ściągnie na Ciebie same problemy. Dlatego powinieneś się ugryźć w język zamiast nieustannie plotkować o swoich przełożonych.

Zabicie kogoś za pomocą jatagana

Jeśli śnisz, że zabijasz kogoś jataganem jest zwykle zapowiedzią gorącej kłótni z ukochaną osobą. Prawdopodobnie oboje będziecie się przekrzykiwać zamiast używać racjonalnych argumentów i zdrowego rozsądku. Jeżeli zabijasz jataganem kogoś ze swoich znajomych lub rodziny to taki sen oznacza, że w pewnej kwestii nie wykażesz się i postąpisz bardzo lekkomyślnie.