Jasnowidz

Jasnowidz pojawiający się we śnie symbolizuje nieograniczony umysł oraz nieoczekiwane szczęście. Świadczy o umiejętności przewidywania ważnych zjawisk oraz o poczuciu wewnętrznego spokoju. Sen o jasnowidzu zwykle niesie ze sobą pozytywne konotacje. Najczęściej jest oznaką szczęśliwych wydarzeń, które nastąpią w najbliższej przyszłości.

Znaczenie snu o jasnowidzu:

Widok jasnowidza oznacza, że wydarzenia, których doświadczysz nagle staną się dla Ciebie jaśniejsze niż do tej pory.

Sen, w którym udajesz się do jasnowidza wskazuje, że szukasz pomocy bądź porady w sprawie trudnego problemu lub próbujesz w pewnej sprawie podjąć właściwą decyzję, lecz nie chcesz się do tego wprost przyznać. Korzystanie z usług jasnowidza oznacza również, że nie będziesz mógł zapomnieć o swoich długach.

Jeśli śnisz, że jesteś jasnowidzem, wówczas oznacza to, że ktoś planuje wejść Ci w drogę i bądź poważnie Ci zaszkodzić.

Kiedy podajesz mu rękę według sennika jest to znak, że oprócz wsparcia finansowego pomożesz pewnej osobie zrobić wszystko, aby zapomniała o nieszczęściu, które ją spotkało.

Gdy w Twoim śnie jasnowidz pokazuje Ci przyszłość jest to znak, że niebawem czeka Cię konfrontacja z osobami, które kompletnie się z Tobą nie liczą.

Gdy jasnowidz jest starym człowiekiem we śnie jest to znak Twoi rywale i przeciwnicy wycofają się z linii frontu i ostatecznie z nimi wygrasz. Zrozumieją oni, że nie mają z Tobą szans gdyż masz w sobie niezrównaną moc.

Śmierć jasnowidza w marzeniach sennych oznacza, że czeka Cię spokojna i szczęśliwa przyszłość. Twoje zwycięstwo nie będzie łatwe, ale wkrótce nadejdzie.